Bruzdowa 127

Bruzdowa 127

Mieszkania/Warszawa/Wilanów/Zawady/Bruzdowa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Bruzdowa 127

O inwestycji Bruzdowa 127

O INWESTYCJI
Etap I to 4 nowe budynki. Cały zespół budynków to w sumie 31 lokali, garaże podziemne i plac zabaw. 4 budynki zaprojektowano jako wolnostojące, o trzech kondygnacjach naziemnych. 
Dla inwestycji zastosowano udogodnienia dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Dotyczy to także garażu, gdzie przewidziane są miejsca parkingowe o odpowiednich gabarytach, a także winda osobowa.
Garaże podziemne zaprojektowano pod budynkami o numerach: 1 i 3. W obu znajdą się specjalnie wydzielone klatki schodowe, które umożliwią dostęp do parkingu pozostałym mieszkańcom. Do garaży będzie prowadził wspólny zjazd z drogi wewnętrznej, który częściowo zostanie zadaszony i pokryty roślinnością.

Etap II to 5 wolnostojących budynków (nr 5-9) o trzech kondygnacjach naziemnych, z podziemnym garażem. Cały kompleks to w sumie 40 ustawnych lokali mieszkalnych, spełniających nowoczesne standardy.
Budynki zostaną przykryte dachem płaskim, a ich wysokość wyniesie powyżej 9 m.
Wysokość budynków zostanie optycznie zmniejszona poprzez cofnięcie najwyższej kondygnacji oraz zastosowanie wyróżnienia kolorystycznego. Dach najwyższego z budynków (nr 9) zostanie pokryty roślinnością ekstensywną, co znacznie podniesie wartość estetyczną i ekologiczną budynku.
Garaże podziemne zaprojektowano pod budynkami o numerach: 5, 7 i 9. W budynkach 5 i 7 przewidziano klatki schodowe, które umożliwią korzystanie z garażu mieszkańcom pozostałych nieruchomości. Z myślą o osobach niepełnosprawnych między budynkami 5 i 7 zostanie zamontowana winda osobowa, pozwalająca na zjazd do garażu. Tam też wyznaczono miejsca parkingowe o większej powierzchni, dostosowane do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Winda i miejsca parkingowe o większych gabarytach znajdą się również w garażu pod budynkiem nr 9. Zarówno do garażu pod budynkami 5 i 7, jak i do miejsc parkingowych pod budynkiem 9 prowadzą zjazdy z drogi wewnętrznej. Zostaną one częściowo zadaszone stropem pokrytym zieloną roślinnością.


Dane techniczneWykończenie części wspólnej budynków i terenu wokół nieruchomości:
Stolarka drzwiowa wejściowa do klatek schodowych: aluminiowa, przeszklona.Stolarka drzwiowa wewnątrzklatkowa (drzwi wejściowe do mieszkań): antywłamaniowe, klasy co najmniej RC03. Drzwi wejściowe do lokali mieszkaniowych o wysokości ok. 200 cm - ozdobione elementami dekoracyjnymi; na portalu umieszczony zostanie numer lokalu.Stolarka drzwiowa w garażu: stalowa.Brama garażowa: podnoszona segmentowa, wyposażona w automatykę do otwierania, sterowana pilotem.Elewacje: tynki cienkowarstwowe oraz płyty dekoracyjne.Balustrady balkonów: stalowe, ażurowe; balustrady tarasów na piętrze +2: częściowo jako attyka; przegrody międzybalkonowe: panel drewnopodobny w ramie stalowej; obróbki blacharskie: blacha powlekana.Klatki schodowe: schody – konstrukcja żelbetowa; ściany, sufity, spód oraz boki biegów schodowych – tynki malowane; posadzka z gresu; balustrady stalowe - malowane proszkowo; pochwyt drewniany; stalowe drzwi do klatek schodowych na kondygnacjach podziemnych.Korytarze piętrowe: na parterze część ścian wykończona okładzinami dekoracyjnymi; pozostałe ściany pokryte tynkiem gipsowym lub płytami gipsowo-kartonowymi i pomalowane; ściany korytarzy na piętrach – tynk malowany; sufity - tynk gipsowy malowany; lokalnie zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych; posadzki na korytarzach - gres.Instalacja oświetlenia klatek schodowych.Instalacja domofonowa.Instalacja RTV, internet, telefoniczna (okablowanie).Winda dla garażu podziemnego (pomiędzy budynkiem nr 5 i 7): hydrauliczna.Winda budynek nr 9: elektryczna.Instalacja wentylacji oraz ogrzewania: wentylacja – grawitacyjna; na parterach - grzejniki c.o.; na parterze budynku nr 9 przewidziano kotłownię gazową zasilającą budynki nr 5, 6, 7, 8 i 9 w ciepłą wodę oraz ogrzewanie.Zagospodarowanie terenu: zjazdy do garażu, chodniki, oświetlenie terenu, ogrodzenie ogródków lokatorskich, tereny zieleni, plac zabaw, oświetlenie, ogrodzenie terenu od strony zachodniej i północnej.Dojście do budynku: tarasy wykonane z płyt betonowych oraz kostki betonowej.Zjazdy do garażu: wykonane z kostki betonowej oraz jako nawierzchnia płyty żelbetowej monolitycznej.Jedno wbudowane pomieszczenie śmietnika: drzwi wejściowe - stalowe lub aluminiowe; pomieszczenie wykończone płytkami gresowymi do wysokości 2m.Stolarka okienna: pcv.

Opinie o Bruzdowa 127

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Bruzdowa 127
Jan Augustynowski
+1
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA