Bulvar Apartments

Bulvar Apartments

Mieszkania/Gdańsk/Przymorze Wielkie/Czarny Dwór
REKLAMA
inwestorSea Park Sp. z o.o.
projektantStalProjekt Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Bulvar Apartments

Inwestycja Bulvar Apartments zlokalizowana jest na gdańskim Przymorzu Wielkim przy ulicy Czarny Dwór w pobliżu parku im. Ronalda Reagana i plaży.

Powierzchnia całkowita projektu wielorodzinnego wynosi prawie 50 tys. mkw. W ramach osiedla powstało łącznie siedem budynków apartamentowych, które zostały zrealizowane w dwóch etapach.

W ramach pierwszego etapu powstał jedenastopiętrowy budynek z apartamentami i penthousami z bezpośrednim dostępem z windy, dwa budynki dwunastopiętrowe oraz budynek o funkcji handlowo-usługowej i rekreacyjne z restauracjami, salonem kosmetycznym i fryzjerskim, gabinetami lekarskimi, małym sklepem spożywczym oraz punktami usługowymi. 

Łącznie w pierwszym etapie powstało 205 mieszkań o powierzchni użytkowej ponad 13 000 mkw. Apartamenty posiadają metraże od 40 mkw. w strukturze od dwóch pokoi do ponad 200-metrowych penthouse’y z prywatnym dostępem z windy. Wyłącznie dla mieszkańców zaprojektowano strefę rekreacyjną, z w pełni wyposażoną siłownią, saunami, salą kinową oraz pomieszczeniem klubowym. 

Lokatorzy mogą korzystać z balkonów, loggii lub obszernych tarasów o metrażu do 100 mkw. oraz parkingów podziemnych, komórek lokatorskich, rowerowni, jak również wydzielonego miejsca na jednoślady.

Na dachach lokali usługowych, które znajdą się w najniższych partiach zabudowy, powstały zielone przestrzenie rekreacyjne dostępne dla wszystkich mieszkańców. Na dachach wysokich budynków usytuowane zostały tarasy, z widokiem na zatokę.

Opinie o Bulvar Apartments

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Bulvar Apartments
mariusz.marcinkowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulvar Apartments
mariusz.marcinkowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Bulvar Apartments
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA