[Bydgoszcz] Aquapark

REKLAMA

O inwestycji [Bydgoszcz] Aquapark

Serce kompleksu sportowo-rekreacyjnego, które powstanie w Bydgoszczy, na terenie Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku, stanowił będzie park wodny, wyposażony w niecki basenowe ze stali nierdzewnej. Strefa rekreacji wewnętrznej będzie umiejscowiona pod kopułą, pokrytą folią przepuszczającą promienie UV. Pozwoli to na bujny rozwój roślinności i usatysfakcjonuje miłośników naturalnych kąpieli słonecznych. Na poziomie parteru zlokalizowano obszar rekreacji ze zróżnicowanymi atrakcjami wodnymi, leżakami i innymi ofertami, w zazielenionym krajobrazem basenu.
Napisz komentarz
naukowysinus
nie polecam pozdrawiam serdecznie
runkun
wiesz, w Katowicach dalej nie ma:)
jatok
Faktycznie to trochę dziwne, że przez tyle lat takie duże miasto jak Bydgoszcz nie doczekało się jakiejś pływalni na poziomie. Co prawda nowy basen powstał niedawno w tym centrum sportowym UKW niedaleko stadionu Polonii, ale dostęp do niego jest nieco ograniczony.
simens
i nie bedzie bo nie ma na niego pięniędzy tu nie chodzi o wybory ale po co pieprzą głupoty jak potem tego nie robią.
eurol
I jest po wyborach i jak nie było tak nie ma aquaparku..:(
frodo
sorki za odkop ale nie moge sie powstrzymać . heh pierwsze co jak to zauważyłem to się zaśmiałem , jestem mieszkańcem bydgoszczy i tylko na słowach o tym aquaparku się skończyło najbliższy porządny basen NIszawka :( Pozdrawiam
REKLAMA