REKLAMA

O inwestycji CentralPark

CentralPark to nowoczesne, strzeliste 16-piętrowe budynki z widokiem na morze i na panoramę miasta. Każdy z nich posiada eleganckie strefy wejścia, dwie windy oraz monitorowane parkingi podziemne, które pomieszczą samochody mieszkańców. Budynki skupione będą wokół otwartego, wewnętrznego dziedzińca o charakterze placu miejskiego, gdzie znajdzie się nie tylko plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, ale także miejsca do rekreacji i zieleń parkowa. CentralPark to nie tylko wygodne apartamenty, to przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany z bezpieczeństwem oraz łatwością dostępu do usług osiedlowych i rozrywki.
Napisz komentarz
Mart(gość)
Nowe bloki od strony Netto oddane. Standard wykonania mieszkań makabra. Ściany  krzywe,  kąty rozwarte, jak blat kuchenny przylega na jednej ścianie, to na drugiej prostopadłej odstaje o 3 cm. Gdy wieje, drzwi wejściowych do klatki nie można otworzyć, taki jest na nie napór. Nawet silni mężczyźni walczą z nimi, a co dopiero dzieci, osoby starsze. Na początku ludzie myśleli, że drzwi się popsuły :))) Mieszkanie Hossy sprzed 20 lat - niebo a ziemia, schodzą na psy.
Jan Augustynowski
Jan Augustynowski
Ale gigant ta Hossa! Właśnie przeglądałem inne inwestycje tego dewelopera u nas na stronie i widzę, że chyba nie mamy wszystkich: http://www.hossa.gda.pl/mapa-inwestycji/p/21
rediwan
w jednym budynku znajduje się 113 mieszkań, od pierwszego do dwunastego pietra jest ich 8 na poziom, na poziomie trzynastym - 7, czternastym - 6, a dwa ostatnie piętra to apartamenty po dwa na poziom. W całym kompleksie 8 budynków znajdzie się więc około 900 mieszkań, do tego dochodzą lokale usługowe w przyziemiu.
Jan Augustynowski
Dopiero wypełnią jak będą wszystkie. Ile będzie mieszkań w sumie?
rediwan
38518_1000x.jpg38519_1000x.jpg


widziane dzisiaj, z pokładu samochodu - budynki fajnie wypełniają lukę w zabudowie
REKLAMA