CentralPark

CentralPark

Mieszkania/Gdańsk/Piecki-Migowo
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje CentralPark

O inwestycji CentralPark

CentralPark to nowoczesne, strzeliste 16-piętrowe budynki z widokiem na morze i na panoramę miasta. Każdy z nich posiada eleganckie strefy wejścia, dwie windy oraz monitorowane parkingi podziemne, które pomieszczą samochody mieszkańców. Budynki skupione będą wokół otwartego, wewnętrznego dziedzińca o charakterze placu miejskiego, gdzie znajdzie się nie tylko plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców, ale także miejsca do rekreacji i zieleń parkowa. CentralPark to nie tylko wygodne apartamenty, to przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany z bezpieczeństwem oraz łatwością dostępu do usług osiedlowych i rozrywki.

Opinie o CentralPark

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji CentralPark
Martgość
Nowe bloki od strony Netto oddane. Standard wykonania mieszkań makabra. Ściany  krzywe,  kąty rozwarte, jak blat kuchenny przylega na jednej ścianie, to na drugiej prostopadłej odstaje o 3 cm. Gdy wieje, drzwi wejściowych do klatki nie można otworzyć, taki jest na nie napór. Nawet silni mężczyźni walczą z nimi, a co dopiero dzieci, osoby starsze. Na początku ludzie myśleli, że drzwi się popsuły :))) Mieszkanie Hossy sprzed 20 lat - niebo a ziemia, schodzą na psy.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji CentralPark
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji CentralPark
Jan Augustynowski
Ale gigant ta Hossa! Właśnie przeglądałem inne inwestycje tego dewelopera u nas na stronie i widzę, że chyba nie mamy wszystkich: http://www.hossa.gda.pl/mapa-inwestycji/p/21
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA