Chełmska Góra

Chełmska Góra

Mieszkania/Koszalin/Tytusa Chałubińskiego
REKLAMA
inwestorGranit S.A.
realizacjaI kw. 2026

O inwestycji Chełmska Góra

Przy zbiegu ulic Chałubińskiego i Leśnej w Koszalinie, powstało osiedle Chełmska Góra.

Inwestycja obejmuje łącznie trzy budynki pięciopiętrowe, w których znajduje się 267 mieszkań. Wszystkie bloki na kondygnacji parteru posiadają hale garażowe z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

W ofercie są przestronne i jasne mieszkania o powierzchni od 38 do 116 mkw. Lokale w 2, 3 i 4 - pokojowym układzie charakteryzują się funkcjonalnym rozplanowaniem przestrzeni, w których zadbano o każdy m2 z myślą o praktycznym urządzeniu wnętrza.

Chełmska Góra to odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą mieszkać tuż obok miasta, sklepów, punktów usługowych, szkoły i kluczowych tras dojazdowych, ale jednocześnie potrzebują bliskości naturalnych, zielonych przestrzeni.

Hala garażowa usytuowana na parterze budynku oraz naziemne miejsca postojowe, ułatwiają zaparkowanie samochodu, monitoring głównych ciągów komunikacyjnych, dba z kolei o bezpieczeństwo.

Atrakcyjny plac zabaw z pewnością ucieszy najmłodszych mieszkańców, którzy w bezpieczny sposób mogą spożytkować swoją energię. Ławki parkowe czy zewnętrzne stojaki rowerowe, to tylko niektóre z elementów poprawiających komfort użytkowników terenów rekreacyjnych osiedla.

Opinie o Chełmska Góra

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Chełmska Góra
Wojciech Jenda
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA