Chociebuska 11

Chociebuska 11

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Nowy Dwór/Chociebuska 11
REKLAMA

O inwestycji Chociebuska 11

Chociebuska 11 we Wrocławiu składa się z 3 budynków mieszkaniowo-usługowych w zachodniej części miasta. Inwestycja usytuowana jest przy ulicy Chociebuskiej 11 nieopodal jej zbiegu z ulicą Nowodworską, na Nowym Dworze w dawnej dzielnicy Fabryczna, w oddaleniu około 6 km od centrum miasta

Projekt składa się z 194 jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 29 do około 91 metrów kwadratowych z balkonami, loggiami lub tarasami na piętrach. Do wszystkich mieszkań na parterze przynależą ogródki. Deweloper oferuje pakiety wykończenia mieszkań pod klucz.


Osiedle ulokowane jest na ogrodzonej zamkniętej działce z systemem kontroli dostępu na teren osiedla, do budynków i garaży. Na parterze budynków mieszczą się lokale usługowe. Przestrzeń zewnętrzna zaaranżowana jest w zieleń. Na terenie wydzielony jest plac rekreacyjny z elementami małej architektury, z siłownią plenerową i placem zabaw dla dzieci. Zaprojektowane zostały miejsca postojowe naziemne oraz dwupoziomowy garaż podziemny, wózkownia. Mieszkańcy mogą także korzystać z komórek lokatorskich. Przy wejściach do budynków znajdują się stojaki na rowery. W klatkach schodowych zainstalowane są windy.

Opinie o Chociebuska 11

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Chociebuska 11
Jakub Zazula
+8
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Chociebuska 11
Jan Augustynowski
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Chociebuska 11
Jan Augustynowski
Mieszkania przy ogródkach działkowych to gwarancja zielonych widoków przez wiele lat. Nic nie zasłoni krajobrazu od północy na przez dekady. Pewniejszy tylko cmentarz, a znam takich, co szukali cmentarza za oknem, że mieć pewność, że nikt im nigdy nie zaglądnie do chaty z przeciwległego bloku :)
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA