Cygańska Góra 5

Cygańska Góra 5

Mieszkania/Gdańsk/Cygańska Góra 5
REKLAMA
inwestorActiva AP Andrzej Pastuszka Sp.k.
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Cygańska Góra 5

Inwestycja Cygańska Góra 5 to dwupiętrowy budynek, zlokalizowany około 3 km od Śródmieścia, w gdańskiej dzielnicy Suchanino. W bezpośrednim otoczeniu obiektu znajdują się domki jednorodzinne.

Nieruchomość została wkomponowana w otaczającą ją przyrodę, nakryta dwuspadowym dachem, wyposażona w okna o dużej powierzchni, przeszklone balkony; elewację wykończono w jasnej tonacji z ciepłymi akcentami.


W ofercie jest 9 lokali w strukturze od dwóch do czterech pokoi i powierzchni od 45 do 97 mkw. Mieszkania wyposażone są w balkony lub ogródki przydomowe w przypadku lokali parterowych.


Bezpieczeństwo lokatorów zapewnione jest poprzez kontrolę dostępu oraz monitoring części wspólnych posesji. Wielostanowiskowy garaż podziemny przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Budynek wyposażony jest w windę.


Okolica jest dobrze skomunikowana ze Śródmieściem, Głównym Miastem i Wrzeszczem. Dojazd samochodem do tych obszarów miasta zajmuje maksymalnie 10 minut. W odległości 150 m od inwestycji zatrzymują się autobusy sześciu linii dziennych oraz dwóch nocnych.

Opinie o Cygańska Góra 5

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Cygańska Góra 5
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA