[Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa

[Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa

O inwestycji [Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa

Osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach będzie zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Brylantowej i Szafirowej, która łączy się z ulicą Stawową prowadzącą do centrum miejscowości. Nasza inwestycja to kompleks ośmiu budynków w zabudowie wielorodzinnej, wyposażonych w garaże oraz windy. W budynkach C, D i E będzie znajdować się 288 mieszkań - 2,3,4 pokojowych z ogródkami na parterze i balkonami na wyższych piętrach. Na dziedzińcu osiedla przewidziano plac zabaw, rowerownie, tereny zielone i ogólnodostępne miejsca postojowe. Dla komfortu mieszkańców obsługę komunikacyjną zapewnia przystanek autobusowy. Nasze osiedle znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej części miejscowości.
Osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach znajduję się km od granic miasta Wrocławia.
Atrakcyjna lokalizacja osiedla pozwala na szybkie połączenie z trasą S8 poprzez łącznik w Długołęce i budowaną trasą Łany-Długołęka. trasa S8 pozwala na szybką komunikację z lotniskiem oraz północną częścią Wrocławia.
Autobus z przystanku na osiedlu dowiezie nas do centrum Wrocławia w niecałe 30 minut. W otoczeniu planowanej inwestycji znajdują się tereny sportowe i rekreacyjne (boiska sportowe, trasy rowerowe). W pobliżu znajdują się również tereny rekreacji wodnej.
Napisz komentarz
majkel_dobrzykowice
A kiedy ruszą z budową? Wiadomo co to będzie? Bloki kilkupiętrowe, czy szeregówka dwupoziomowa? A może deweloper się dogada z właścicielem terenu na skrzyżowaniu Szafirowa/Stawowa - obok ich własności pełno jakiś gruzów leży, zardzewiałe auta i ogólnie syf. Nowi mieszkańcy tej inwestycji z oknami od strony Stawowej nie będą mieli ładnych widoków...
Jan Augustynowski
Jeszcze nie zaczęli budowy. Pod koniec zeszłego roku dopiero otrzymali PNB.
meblewroc.pl
Myślałem, że to kolejne osiedle na Ołtaszynie, bo są takie same nazwy ulic, ja sam mieszkam na Diamentowej :) Kiedy będzie oddane to osiedle?
Baran_125
lokalizacja

142048_1000x.jpg


[i:3m5hse0l][źródlo: http://deweloper.dpimalachit.pl/inwesty ... tycji.html][/i:3m5hse0l]
Baran_125
Osiedle Dobrzykowice powstające przy ul. Szafirowej/Brylantowej
REKLAMA