DODAJ

Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa

[Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa 142048
Osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach będzie zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Brylantowej i Szafirowej, która łączy się z ulicą Stawową prowadzącą do centrum miejscowości. Nasza inwestycja to kompleks ośmiu budynków w zabudowie wielorodzinnej, wyposażonych w garaże oraz windy. W budynkach C, D i E będzie znajdować się 288 mieszkań - 2,3,4 pokojowych z ogródkami na parterze i balkonami na wyższych piętrach. Na dziedzińcu osiedla przewidziano plac zabaw, rowerownie, tereny zielone i ogólnodostępne miejsca postojowe. Dla komfortu mieszkańców obsługę komunikacyjną zapewnia przystanek autobusowy. Nasze osiedle znajduje się w spokojnej, zielonej i kameralnej części miejscowości.
Osiedle Sami Swoi w Dobrzykowicach znajduję się km od granic miasta Wrocławia.
Atrakcyjna lokalizacja osiedla pozwala na szybkie połączenie z trasą S8 poprzez łącznik w Długołęce i budowaną trasą Łany-Długołęka. trasa S8 pozwala na szybką komunikację z lotniskiem oraz północną częścią Wrocławia.
Autobus z przystanku na osiedlu dowiezie nas do centrum Wrocławia w niecałe 30 minut. W otoczeniu planowanej inwestycji znajdują się tereny sportowe i rekreacyjne (boiska sportowe, trasy rowerowe). W pobliżu znajdują się również tereny rekreacji wodnej.
Szczegóły - [Dobrzykowice] Osiedle Dobrzykowice, ul. Szafirowa/Brylantowa
inwestorD.P.I. Malachit Sp. z o.o.
majkel_dobrzykowice 16.05.2016, godz. 15:35
A kiedy ruszą z budową? Wiadomo co to będzie? Bloki kilkupiętrowe, czy szeregówka dwupoziomowa? A może deweloper się dogada z właścicielem terenu na skrzyżowaniu Szafirowa/Stawowa - obok ich własności pełno jakiś gruzów leży, zardzewiałe auta i ogólnie syf. Nowi mieszkańcy tej inwestycji z oknami od strony Stawowej nie będą mieli ładnych widoków...
odpowiedz
Jan Augustynowski 12.02.2015, godz. 10:31
Jeszcze nie zaczęli budowy. Pod koniec zeszłego roku dopiero otrzymali PNB.
odpowiedz
meblewroc.pl 12.02.2015, godz. 08:18
Myślałem, że to kolejne osiedle na Ołtaszynie, bo są takie same nazwy ulic, ja sam mieszkam na Diamentowej :) Kiedy będzie oddane to osiedle?
odpowiedz
Baran_125 11.02.2015, godz. 12:45
lokalizacja

142048_1000x.jpg


[i:3m5hse0l][źródlo: http://deweloper.dpimalachit.pl/inwesty ... tycji.html][/i:3m5hse0l]
odpowiedz
Baran_125 11.02.2015, godz. 12:44
Osiedle Dobrzykowice powstające przy ul. Szafirowej/Brylantowej
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję