Drzymały 27

Drzymały 27

Mieszkania/Poznań/Jeżyce/Sołacz/Drzymały 27
REKLAMA
inwestorArt-Bud Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2020
wykonawcaARTBUD

O inwestycji Drzymały 27

Inwestycję Drzymały 27 znajduje się przy ulicy Michała Drzymały 27, w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i w sąsiedztwie terenów zielonych. Od centrum miasta jest oddalona o 4 km. Nieruchomość stanowi pięciopiętrowy apartamentowiec na poznańskim Sołaczu. Elewację budynku utrzymano w szarych odcieniach. W wykończeniu elewacji wkomponowano duże przeszklenia.


W budynku łącznie znajduje się 15 dwu, trzy- i czteropokojowych apartamentów o powierzchni od 47 do 120 metrów kwadratowych. Każdy posiada jeden lub dwa tarasy. W mieszkaniach zamontowane są elektryczne rolety zewnętrzne, w łazienkach ogrzewanie podłogowe. Lokale wyposażone są w wideodomofony. Teren inwestycji jest objęty monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.


Inwestycja jest dobrze skomunikowana z centrum i innymi częściami Poznania. Tuż przy osiedlu, w odległości 300 m od nieruchomości znajduje się przystanek Urbanowska, który umożliwia dojazd autobusami nr 168, 169, 171, 234 i tramwajem nr T21. Stacja kolejowa Poznań Garbary oddalona jest o 1900 m. W odległości około 1800 m od inwestycji przebiega droga wojewódzka nr 433. Dojazd samochodem do Starego miasta w Poznaniu zajmuje około 10 minut. Położenie projektu pozwala na podróżowanie rowerem, w pobliżu znajduje się stacja Roweru Miejskiego i przebiegają ścieżki rowerowe.

Opinie o Drzymały 27

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Drzymały 27
Wojciech Jenda
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA