Dwór Oporów II etap - ul Wiejska

REKLAMA
inwestorStalmont

O inwestycji Dwór Oporów II etap - ul Wiejska

Budynek wielorodzinny, dwupiętrowy, komfortowe mieszkania o powierzchni od 27m² do 100m²,podziemne garaże dla każdego mieszkania, inwestycja jest kolejnym etapem zrealizowanego osiedla mieszkaniowego "Dwór Oporów" położonego w parkowej zieleni przy XVI wiecznym dworku szachulcowym, który w 2008 roku zostanie poddany renowacji. Teren zaciszny i ogrodzony. Mieszkania na parterze z ogródkami do 138 m², lokale z III kondygnacji posiadają tarasy do 100m² pozostałe mieszkania z balkonami. Dla najmłodszych  mieszkańców plac zabaw.http://www.stalmont.pl/strona/Wiejska.html
Napisz komentarz
R77
http://www.tuwroclaw.com/fotogaleria,ot ... -3379.html
Orzech
- Czasem mam wrażenie, że ktoś tylko czeka, aż to się wszystko zawali i problem sam zniknie – załamuje ręce jeden z mieszkańców osiedla na ul. Chłopskiej. – A przecież to miała być wizytówka tego miejsca.

Eleganckie osiedle na wrocławskim Oporowie mogłoby stać się miejscem naprawdę wyjątkowym. Wszystko dlatego, że na środku wchodzącego w jego skład dziedzińca wznosi się prawdziwa architektoniczna perełka – datowany na XVI wiek dworek o unikalnej, szachulcowej konstrukcji. Niestety, budynek w niewielkim stopniu przypomina to, co reprezentował sobą przed laty. Walący się dach przykrywa mało estetyczna folia, mury się kruszą, a w środku hula wiatr.


- To mógłby być naprawdę ładny obiekt, gdyby ktoś wreszcie zabrał się za jego remont – mówi Adam Olszewski, mieszkaniec osiedla Dwór Oporów. – Tymczasem cały czas patrzymy, jak popada w ruinę i zamiast dodawać uroku, szpeci to miejsce.


pokaz-artykul.png
Orzech
http://www.stalmont.pl/strona/Wiejska.html
REKLAMA