EkoMetalowa

EkoMetalowa

Mieszkania/Poznań/Grunwald/Górczyn/Metalowa
REKLAMA
inwestorFORPOZ
realizacjaII kw. 2023

O inwestycji EkoMetalowa

Osiedle EkoMetalowa położone jest na poznańskim Górczynie w dzielnicy Grunwald. W trzech etapach powstały czteropiętrowe wielorodzinne budynki A, B i C oraz D. Składa się z 127 mieszkań o metrażach od 39,79 do 96,78 mkw. w strukturze od jednego do czterech pokoi.

Inwestycja wyposażona jest w: instalację fotowoltaiczną na każdym bloku, odzysk wody deszczowej, błękitne paliwo, energooszczędne windy, oświetlenie ledowe z czujnikami ruchu oraz okna 3-szybowe.

Kolorystyka elewacji apartamentów została zaaranżowana o barwie patynowanego mosiądzu. Mieszkania na parterze posiadają ogródki, na ostatniej kondygnacji tarasy, zaś na pozostałych piętrach balkony. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca parkingowe zarówno w hali garażowej jak i naziemne.

W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W odległości 700 metrów kursują 3 linie tramwajowe oraz dwie autobusowe, 550 metrów od ulicy Metalowej położona jest stacja kolejowa Poznań Górczyn. Lotnisko Poznań Ławica oddalone jest o 7 km.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+10
REKLAMA