Enklawa

Enklawa

Mieszkania/Bydgoszcz/Zawisza/Zaświat
REKLAMA
inwestorBudlex Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2022

O inwestycji Enklawa

Inwestycja Enklawa ulokowana w północnej części Bydgoszczy jest zrealizowane etapowo osiedle budynków wielorodzinnych o podwyższonym standardzie. Osiedle leży przy ulicy Zaświat na terenie osiedla administracyjnego Zawisza. Okolica inwestycji charakteryzuje się niegęstą zabudową mieszkaniową, posiada dobrą infrastrukturę handlowo-usługową, oświatową, zdrowotną, sportową, pozwala na szybki dostęp do arterii komunikacyjnych. Odległość od bydgoskiego Śródmieścia wynosi blisko 3 kilometrów.

Mieszkania inwestycji posiadają powierzchnię od 25 do 120 metrów kwadratowych, są to lokale o układzie od 1 do 4 pokoi. Wyposażone są w system inteligentnego domu oraz balkony, część mieszkań posiada też prywatne ogródki. W lokalach o większym metrażu zaprojektowano garderoby i więcej niż jeden węzeł sanitarny. Deweloper oferuje także pakiety usług wykończeniowych pod klucz.


Na ogrodzonym i monitorowanym terenie osiedla założono chodniki, drogi dojazdowe i trawniki, wykonano aranżacje roślinne, elementy małej architektury, w tym ławki multimedialne, plac zabaw dla dzieci, stojaki rowerowe. Do dyspozycji mieszkańców są także komórki lokatorskie, rowerownia oraz stacja naprawy rowerów, paczkomat i podziemne miejsca postojowe. W budynkach zainstalowane są windy osobowe.

Opinie o Enklawa

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Enklawa
Wojciech Jenda
+5
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA