Fauna & Flora

Fauna & Flora

Sopot/Reja 13
REKLAMA
inwestorAB Inwestor Andrzej Boczek
projektantArch Deco Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2024
wykonawcaKeller Sp. z o.o.

O inwestycji Fauna & Flora

Inwestycja Fauna & Flora zlokalizowana jest Górnym Sopocie przy ulicy Mikołaja Reja w odległości 200 metrów od Alei Niepodległości. 34 apartamenty położone łącznie w dwóch czteropiętrowych budynkach wielorodzinnych mają powierzchnię od 47,58 do 144,44 mkw. w strukturze od dwóch do pięciu pokoi.

Mieszkania posiadają otwarte balkony lub/i rozległe tarasy, na parterach przynależą do nich prywatne ogródki. W części lokali zaprojektowano pralnie i garderoby. Część apartamentów to lokale open space do indywidualnej aranżacji. W budynkach wybudowano zarówno miejsca postojowe naziemne jak i w hali garażowej.

W odległości 800 m od inwestycji leży stacja kolejowa Sopot Wyścigi obsługująca pociągi SKM. O 500 m są oddalone lokalne autobusy pozwalające na dojazd do Gdańska i Gdyni. W kilkanaście minut spacerem dojdziemy do Stadionu Leśnego. Okolica posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową, w najbliższym otoczeniu nie brakuje placówek edukacyjnych oraz opieki medycznej.

Projekt mieszkaniowy został stworzony w symbolice Jing/Jang, co ma uzasadnienie w położeniu blisko natury, a ściślej na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i zarazem w centrum miasta – kurortu, jakim jest Sopot.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+1
Wojciech.Jenda
+5
REKLAMA