REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Galeria Bialska

inwestorGraf Sp. z o.o.KPM Agata S.A.
realizacja inwestycjiIV kw. 2013

O inwestycji Galeria Bialska

Galeria Bialska w Białej Podlaskiej
Napisz komentarz
Kajtman
Spółka „Zielona Galeria”, Inwestor Galerii Bialskiej, pierwszego nowoczesnego centrum handlowego w Białej Podlaskiej, poinformował o podpisaniu kolejnych umów najmu.

Umowy zawarto z firmami CCC, Agata Home, Kolporter, Swiss, czołowym operatorem z branży drogeryjno-perfumeryjnej, pralnią oraz lodziarnią. Łącznie z podpisanym wcześniej umowami z Tesco i dużym marketem budowlanym typu DIY, stopień komercjalizacji osiągnął 50% wynajmowanej powierzchni.

pokaz-artykul.png
Kajtman
„Zielona Galeria” Sp. z o.o. informuje, że budowa centrum handlowego Galeria Bialska może rozpocząć się bez formalnych przeszkód. Inwestor przygotowuje się do rozpoczęcia prac związanych z budową. Planowany termin otwarcia galerii handlowej to 2 kwartał 2014 r.

Galeria Bialska będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowym w Białej Podlaskiej. Jej powierzchnia handlowa będzie liczyć ponad 25.000 m2 i będzie mieściła hipermarket spożywczy - Tesco, duży market budowlany oraz ponad 70 lokali handlowo-usługowych.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Na terenie dawnych Bialskich Fabryk Mebli w Białej Podlaskiej na 25 tys. mkw powstanie centrum handlowe. Inwestorzy mają już pozwolenie na budowę.

Przygotowania do budowy przy ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej mają długą historię. Najpierw lokalni kupcy ze spółki "Epico” liczyli na zapowiadane od dawna uruchomienie małego ruchu granicznego z Białorusią. Angielska firma przygotowała im analizy rynku.

pokaz-artykul.png
Kajtman
29113_1000x.jpg


29114_1000x.jpg


29115_1000x.jpg
Kajtman
Galeria Bialska w Białej Podlaskiej
REKLAMA