[Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"

[Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"

REKLAMA
inwestorPrzedsiębiotstwo Budowlane Eko
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"

Villa nad miastem zwraca uwagę swoją prostotą i elegancją. W budynku z windą znajdzie się 8 przestronnych, dobrze doświetlonych mieszkań o metrażu od 38 do 90 m kw. Lokalizacja budynku na wzgórzu górującym nad gdańską starówką gwarantuje piękny widok panoramy miasta nawet z okien mieszkań usytuowanych na parterze.

Opinie o [Gdańsk] Budynek wielorodzinny "Villa nad miastem"

Napisz komentarz
USPRO.PL
Przy ul. Bystrzyckiej w Gdańsku ruszyła budowa kameralnej inwestycji mieszkaniowej, w której zaprojektowano zaledwie 8 mieszkań. Mowa o Villi nad miastem realizowanej przez Przedsiębiorstwo Budowlane Eko. Lokalizacja budynku na wzgórzu górującym nad gdańską starówką gwarantuje piękny widok panoramy miasta nawet z okien mieszkań usytuowanych na parterze. Inwestycja ma być gotowa pod koniec przyszłego roku.

pokaz-artykul.png
0
Zaloguj aby dodać komentarz
USPRO.PL
Villa nad miastem zwraca uwagę swoją prostotą i elegancją. W budynku z windą znajdzie się  8 przestronnych, dobrze doświetlonych mieszkań o metrażu  od 38 do 90 m kw. Lokalizacja budynku na wzgórzu górującym nad gdańską starówką gwarantuje piękny widok panoramy miasta nawet z okien mieszkań usytuowanych na parterze.
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA