[Gdynia] Apartamentowiec "Lighthouse"

[Gdynia] Apartamentowiec "Lighthouse"

REKLAMA

O inwestycji [Gdynia] Apartamentowiec "Lighthouse"

Lighthouse to prestiżowa, kameralna inwestycja o niepowtarzalnej architekturze, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających Klientach. Usytuowana przy ul. Norwida 13 na nadmorskim wzgórzu Gdyni, zaledwie 500 metrów od Bulwaru Nadmorskiego. Lighthouse został zaplanowany z troską o zagwarantowanie mieszkańcom komfortu i najwyższego poziomu prywatności. Oferuje 14 luksusowych apartamentów – jeden na piętro, spełniających surowe kryteria certyfikacji. Przestronne hale garażowe, wysoka jakość części wspólnych, stanowisko concierge w hallu głównym, elektroniczny system kontroli dostępu. Nowoczesna, cichobieżna winda z wyjściem bezpośrednio do apartamentu zapewnia unikalne poczucie wygody i intymności zamieszkiwania.

Opinie o [Gdynia] Apartamentowiec "Lighthouse"

Napisz komentarz
Michał Gdyński
Na każdym piętrze jest tylko jedno mieszkanie 113m2. Plakat dewelopera z podpisany jako "NOWA IKONA TRÓJMIASTA" jest przesadzony. Ikoną Gdyni zawsze będą wieże Sea Towers". Ceny mieszkań są tutaj: https://gdynia.city/lighthouse/
0
Zaloguj aby dodać komentarz
drente1983
Wow:D Tam można mieszkać? Ciekawe ile kosztuje tam mieszkanie ok 50m2... Ja właśnie szukam mieszkania na http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-gdynia/ i nie znalazłem nic z tego apartamentowca (chyba, że źle szukałem...) Dacie namiary na dewelopera?
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Jan Hawełko
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA