Hotel Gołębiewski

Hotel Gołębiewski

REKLAMA

O inwestycji Hotel Gołębiewski

Pięciogwiazdkowy Hotel Gołębiewski w Karpaczu


Koszt inwestycji to 350 ml zł, powstaje na 15 hektarowej działce, inwestycja jest ogromna - jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej centrum konferencyjno-wypoczynkowe.


630 pokoi hotelowych
1650 miejsc noclegowych
35 sal konferencyjnych
baseny
sauny suche i parowe
fitness
lodowisko
odnowa biologiczna
Napisz komentarz
Jan Augustynowski
pawel00
Tutaj panorama Gołębiewskiego: http://www.karpacz.net/pano/golebiewski-2/
ArturMar
Według mnie każdy ma wolny wybór. Można zatem spać w Gołębiewskim bądź znaleźć sobie inny hotel. Ja sobie cenię różnorodność. Na pewno Gołębiewski bardzo mocno widnieje w krajobrazie Karpacza, szczególnie wjeżdżając na Kopę i później idąc na Śnieżkę to widać, ale jest to dobry hotel i tego odmówić mu nie można.
anubis
Moloch, gigant, koszmarek? - Być może Hotel Gołębiewski nie wygląda najlepiej, ale to dobrze, że burmistrz ściągnął go do nas. Karpacz na nim wygrał - przekonuje jeden z lokalnych radnych. Trudno spotkać w Karpaczu osobę, która doceni architekturę największego hotelu w naszych górach, prawie wszyscy narzekają, ale też prawie każdy z niego korzysta.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... ewski.html
Orzech
Ciekawe, jak idzie Panu Gołębiewskiemu finansowo z tym hotelem (tzn: jak wysokie ma obłożenie)? Bo sądząc po licznych zdjęciach, na jakie trafiam w internecie, to parking hotelowy przeważnie pełen i to naprawdę drogich aut.
Bartolomeo1
Budowa Gołębiewskiego od samego początku to jedna wielka kontrowersja - najpierw sam fakt budowy tak dużego hotelu w górach, później konstrukcje dodatkowe (parking wielopoziomowy). I niestety, ale byłem w Gołębiewskim w Mikołajkach i tam mi się bardziej podobało - chociażby bardziej gustownie urządzony jest. Natomiast, na plus hotelu w Karpaczu przemawia genialna lokalizacja - widok na Śnieżkę.
REKLAMA