DODAJ

Hotel Gołębiewski

[Karpacz] Hotel Gołębiewski 316222[Karpacz] Hotel Gołębiewski 316223[Karpacz] Hotel Gołębiewski 316224
Pięciogwiazdkowy Hotel Gołębiewski w Karpaczu


Koszt inwestycji to 350 ml zł, powstaje na 15 hektarowej działce, inwestycja jest ogromna - jedno z największych w Europie Środkowo-Wschodniej centrum konferencyjno-wypoczynkowe.


630 pokoi hotelowych
1650 miejsc noclegowych
35 sal konferencyjnych
baseny
sauny suche i parowe
fitness
lodowisko
odnowa biologiczna
Szczegóły - [Karpacz] Hotel Gołębiewski
inwestorTadeusz Gołębiewski
Jan Augustynowski 26.02.2017, godz. 17:00
odpowiedz
pawel00 19.12.2016, godz. 13:22
Tutaj panorama Gołębiewskiego: http://www.karpacz.net/pano/golebiewski-2/
odpowiedz
ArturMar 08.05.2014, godz. 12:48
Według mnie każdy ma wolny wybór. Można zatem spać w Gołębiewskim bądź znaleźć sobie inny hotel. Ja sobie cenię różnorodność. Na pewno Gołębiewski bardzo mocno widnieje w krajobrazie Karpacza, szczególnie wjeżdżając na Kopę i później idąc na Śnieżkę to widać, ale jest to dobry hotel i tego odmówić mu nie można.
odpowiedz
anubis 06.01.2014, godz. 18:50
Moloch, gigant, koszmarek? - Być może Hotel Gołębiewski nie wygląda najlepiej, ale to dobrze, że burmistrz ściągnął go do nas. Karpacz na nim wygrał - przekonuje jeden z lokalnych radnych. Trudno spotkać w Karpaczu osobę, która doceni architekturę największego hotelu w naszych górach, prawie wszyscy narzekają, ale też prawie każdy z niego korzysta.

http://wroclaw.gazeta.pl/wroclaw/1,3674 ... ewski.html
odpowiedz
Orzech 28.11.2013, godz. 11:54
Ciekawe, jak idzie Panu Gołębiewskiemu finansowo z tym hotelem (tzn: jak wysokie ma obłożenie)? Bo sądząc po licznych zdjęciach, na jakie trafiam w internecie, to parking hotelowy przeważnie pełen i to naprawdę drogich aut.
odpowiedz
Bartolomeo1 28.11.2013, godz. 09:57
Budowa Gołębiewskiego od samego początku to jedna wielka kontrowersja - najpierw sam fakt budowy tak dużego hotelu w górach, później konstrukcje dodatkowe (parking wielopoziomowy). I niestety, ale byłem w Gołębiewskim w Mikołajkach i tam mi się bardziej podobało - chociażby bardziej gustownie urządzony jest. Natomiast, na plus hotelu w Karpaczu przemawia genialna lokalizacja - widok na Śnieżkę.
odpowiedz
Orzech 11.06.2013, godz. 22:12
Wielki parking zasłoni widok na góry?

- Gołębiewski znów postawi nam przed nosem wielkie monstrum zasłaniające góry - martwi się Stanisław Nienartowicz z Karpacza. Jego obawy są związane z wielopoziomowym parkingiem, który może stanąć przy ul. Kąpielowej, w sąsiedztwie wielkiego hotelu.

Więcej: http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/ ... ,id,t.html
odpowiedz
DeGusto27 05.01.2013, godz. 11:48
Byłam w Hotelu przez dwa dni i jestem niesamowicie zadowolona :)Było tak cudownie,że nie chciało się wracać. Już planuję kolejny taki weekend. WSZYSTKO BYŁO SUPER, PO PROSTU REWELACJA! Chyba podobał mi się nawet bardziej niż ten w Mikołajkach... :)
odpowiedz
Rafis 05.01.2013, godz. 11:23
Efekty powstania "złego" Gołębiewskiego...

[quote:3anxd4vp]Tysiące Rosjan w Karkonoszach. Spędzają tu prawosławne święta i ratują sezon w górach

Data dodania: 2013-01-05 10:09:03 Ostatnia aktualizacja: 2013-01-05 10:18:15
Gazeta Wrocławska

Rafał Święcki

Tysiące Rosjan w Karkonoszach. Spędzają tu prawosławne święta i ratują sezon w górach

Tysiące Rosjan przyjechały po nowym roku w Karkonosze. Goście ze Wschodu spędzają w Karpaczu i Szklarskiej Porębie prawosławne święta.
Najbardziej zadowoleni są przedstawiciele branży turystycznej, bowiem początek stycznia w górach zwykle był martwym sezonem. Rosjanie mogą odwrócić ten trend.

- Po okresie świąteczno-noworocznym karkonoskie kurorty ożywały dopiero podczas ferii zimowych. Turyści ze Wschodu wpasowali się w tę lukę. Ważne, żebyśmy utrzymali tę tendencję - mówi Robert Szuber, szef Lokalnej Organizacji Turystycznej w Szklarskiej Porębie.

Rosjanie szczególnie upodobali sobie drogie hotele w Karpaczu. Gołębiewski, w którym za tygodniowy pobyt czteroosobowej rodziny trzeba zapłacić ponad 10 tys.zł, przyjął blisko dwa tysiące rosyjskojęzycznych gości.

W mniejszej Sandrze Spa, która dysponuje 550 miejscami, rosyjscy goście zajęli około 60 procent z nich
. Z rosyjskiej mody na Karkonosze korzystają również mniejsze i tańsze hotele oraz pensjonaty.

- Mamy 50 miejsc. Prawie cały hotel zajęli goście z Rosji - mówi Jarosław Pol, szef Lokalnej Organizacji Turystycznej, właściciel hotelu Karkonosze w Karpaczu. Jego zdaniem, [COLOR="Red"]Rosjan w nasze góry przyciągnął przede wszystkim hotel Gołębiewski. Sieć, do której należy, sporo inwestuje w promocję na Wschodzie.[/COLOR]

- Marka Karpacza stała się znana. Poza tym, bardzo pomaga nam sprzedaż oferty dzięki internetowemu portalowi bookingowemu. Jeszcze kilka lat temu była to nowość. Dziś we wszystkich liczących się obiektach w mieście można zarezerwować pokój za pośrednictwem tej strony. Większość gości właśnie tam znajduje ofertę mojego hotelu - przyznaje Jarosław Pol.

Rosjanie najczęściej przyjeżdżają w Karkonosze własnymi samochodami lub autokarami (na ulicach jest mnóstwo aut z rosyjskimi rejestracjami).

Irina i Stanisław oraz ich 12-osobowa rodzina dojechali w ten sposób aż z Moskwy. Inie, Wiktorowi i ich dwóm córkom dojazd z Kaliningradu zajął dwa dni. Po drodze nocowali w Toruniu. Długa podróż jednak im nie przeszkadza. - Po prostu lubimy jeździć. Autem wygodniej się zwiedza - tłumaczy Wiktor.

Rosjanie rzadziej korzystają z transportu lotniczego. A jeśli lecą, najczęściej lądują w Pradze (ma bezpośrednie połączenie z Moskwą) i tam wypożyczają samochód. Z wrocławskiego portu korzystają rzadziej. - Jeśli pojawiają się u nas Rosjanie, to przylatują rejsowymi samolotami z Berlina lub Warszawy. Nie mamy bezpośredniego połączenia z Rosją - mówi Dariusz Kuś, prezes spółki Port Lotniczy Wrocław.

Dotąd żaden przewoźnik nie uruchomił też lotów czarterowych w okresie prawosławnych świąt. - Rosyjscy przewoźnicy, z którymi rozmawiałem, zaczynają dostrzegać potencjał w skomunikowaniu Petersburga lub Moskwy z Dolnym Śląskiem. Sądzę, że pora ponownie usiąść do rozmów z nimi i przedstawicielami hotelu Gołębiewski, by zastanowić się, jak zbudować model dojazdu Rosjan do Karpacza z wykorzystaniem naszego lotniska - dodaje prezes Kuś.

Damian Stachura, dyrektor hotelu Gołębiewski, uważa, że to świetny pomysł. - Dojazd jest największym problemem. Rosjanie narzekają też na nasze ślamazarne placówki konsularne, które zwlekają z wydaniem im wiz Schengen - mówi dyrektor największego w Polsce hotelu.

http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/733169,tysiace-rosjan-w-karkonoszach-spedzaja-tu-prawoslawne,id,t.html[/quote:3anxd4vp]
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję