Kameralne Tarasy

Kameralne Tarasy

Mieszkania/Reda/Tarasowa
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje Kameralne Tarasy

O inwestycji Kameralne Tarasy

Inwestycja Kameralne Tarasy znajduje się w Reda przy Tarasowa
Napisz komentarz
Karol(gość)
Też myślimy o tej inwestycji (nie tylko). Pytanie do osób mających już umowy. Zastanawiam się czy deweloper wspominał wam może coś na temat możliwości wzrostu cen? Mamy na oku jeszcze dwie inne inwestycje i troszkę czekamy z decyzją
Kinia77(gość)
Od jakiegoś czasu przeglądam si ę wszystkim inwestycjom w okolicy. I powaznie zastanawiam się nad zakupem mieszkania własnie tutaj, głownie z uwagi na lokalizację. Trudno w sumie wykreować bardziej praktyczne osiedle.
Natalia(gość)
Jestem zainteresowana zakupem mieszkania w tej inwestycji, aktualnie jestem na etapie umowy rezerwacyjnej oraz dostałam wzór umowy deweloperskiej. Okolica moim zdaniem świetna pod kątem komunikacyjnym.
danillo
Aktualnie kupuję tam mieszkanie i jakbym kierował się wczesniejszymi opiniami, zamiast wybrać się na miejsce to miałbym obawy. Na miejscu zobaczyłem, ze wbrew temu co wcześniej napisano budowa trwa, dojazd praktycznie wszędzie jest świetny. Budynki sensownie zaaranżowane. Aktualny wygląd ok, mają jeszcze pare mniejszych mieszkań.
Damian(gość)
Czy ktoś orientuje się czy inwestycja już ruszyła raz na dobre? Słyszałem, że były jakieś załatwienia formalne i z tego wynikały pewne opóźnienia, ale ostatnio jak kiolka razy się tam wybrałem widziałem, że budowa ruszyła oraz widać, że zdecydowanie coś się tam dzieje.
Ange(gość)
Nie polecam danej inwestycji. Pośrednik (Kacper Grabowski) się nie odzywa i nie oddaje wpłaconą zaliczkę. Na maile również nikt nie odpisuje. Bardzo słabe podejście. Nikt z biura nie jest w stanie nic zrobić.
REKLAMA