DODAJ

Willa Agrestowa II

W związku z dużym zainteresowaniem naszych klientów „Willa na Agrestowej II” jest kontynuacją „Willi na Agrestowej I” w Kiełczowie.

Inwestycja ta, to atrakcyjny, trzykondygnacyjny, dwuklatkowy budynek, w którym powstaje 18 mieszkań – dwu, trzy-pokojowych, o zróżnicowanych powierzchniach, od 47 do 73 m2. Rozkład mieszkań umożliwia ich ciekawą aranżację, dostosowaną do Państwa indywidualnych potrzeb. Wszystkie mieszkania będą miały duże balkony albo ogródki. Do każdego mieszkania przydzielone jest miejsce postojowe. Natomiast na każdym piętrze zaprojektowano komórki lokatorskie.

Kiełczów jest objęty programem, który zakłada rozwój infrastruktury, tzn. budowę dróg, kanalizacji, dodatkowych połączeń komunikacyjnych. W miejscowości tej nie brak również przedszkoli, szkół. Atrakcyjność naszej oferty uzupełnia bliskość terenów zielonych, miejsc do spacerów, wyjazdów na rowerach, a przede wszystkim spokój i cisza, z dala od wrocławskiego zgiełku. Dodatkową zaletą jest planowana obwodnica autostradowa Wrocławia, która będzie przebiegać blisko Kiełczowa.

Inwestycja w całości sprzedana.

http://www.domkoncept.pl/projekt_willa_agrestowa2.html
Szczegóły - [Kiełczów k/Wrocławia] Willa Agrestowa II
inwestorDom Koncept Deweloper
realizacja inwestycjiII kw. 2011
Orzech 19.09.2010, godz. 22:53
16.09.2010 - zdjęcia z placu budowy (i wcześniejsze zdjęcia): http://www.domkoncept.pl/postepy_prac_agrestowa2.html
odpowiedz
anubis 24.11.2009, godz. 19:52
Willa Agrestowa II - (budynek wielorodzinny) położona w pięknej i spokojnej okolicy, dobrze skomunikowanej z centrum Wrocławia.

Mieszkania w stanie deweloperskim, metraże od 47m2 - 75m2, komórki lokatorskie, na parterze posiadają ogródek. Miejsca postojowe w cenie mieszkania, bezczynszowe, opłaty wg. liczników. Budynek powstaje z wysokiej jakości materiałów.

Cena za m2 od 3800 zł.

Termin realizacji - grudzień 2010

275115-1.jpg

Kontakt: http://roninhousewroclaw.gratka.pl/kontakt/
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję