KrakoVska

KrakoVska

Mieszkania/Rzeszów/Krakowska-Południe/Krakowska
REKLAMA
inwestorGrupa Bryksy
realizacjaI kw. 2023

O inwestycji KrakoVska


Inwestycja przy ulicy Krakowskiej posiada wszystkie atuty, jakie powinno mieć mieszkanie w prężnie funkcjonującym mieście. Blisko stąd do sklepów, szkół, rekreacyjnych terenów zielonych, do przystanków komunikacji miejskiej, która w kilka minut zawiezie nas do centrum. To nie wszystko, tuż przy inwestycji przebiega droga wjazdowa do miasta oraz ścieżka rowerowa. Na terenie samej KrakoVskiej powstaną, wijące się wśród zieleni, trakty dla pieszych. KrakoVska to idealny wybór dla tych, którzy pragną zachować równowagę pomiędzy życiem w mieście, a spokojem i harmonią. Będąc nieco na uboczu, ale jednocześnie bardzo blisko centrum, zyskujemy możliwość oddechu od zgiełku dnia codziennego. Bliskość sklepów, szkół, terenów zielonych sprawia, że codzienne życie staje się, po prostu łatwiejsze.
KrakoVska składać się będzie z dwóch 17-pietrowych budynków mieszkalnych

z lokalami usługowo-handlowymi na parterze oraz jednego budynku biurowego. Prosta bryła stanowić będzie wyrazisty element na tle rzeszowskiego krajobrazu

i stanie się komplementarną częścią miasta, będzie zapraszać wszystkich swoją dostępnością.

KrakoVska wyposażona zostanie w dużą ilość stojaków na rowery (zarówno w garażu podziemnym jak i na zewnątrz). Dodatkowo rowerzyści będą mieć do dyspozycji zamykaną wiatę rowerową ze stacją obsługi rowerów oraz rowerową myjnię. Na parkingu zlokalizowana będzie stacja do ładowania samochodów elektrycznych.

Opinie o KrakoVska

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji KrakoVska
Damian Daraż
17.12.2022
+20
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji KrakoVska
Jakub Zazula
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji KrakoVska
Damian Daraż
14.09.2021
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA