[Kraków] Akademik "LIV Kraków"

[Kraków] Akademik "LIV Kraków"

Kraków/Czyżyny/aleja Jana Pawła II 74
REKLAMA
inwestorGent Holding Sp. z o.o.
projektantAgawa Architektura
realizacjaIII kw. 2020
wykonawcaErbud S.A.

O inwestycji [Kraków] Akademik "LIV Kraków"

Gent Holding buduje sieć prywatnych akademików "LIV". Kolejny powstaje przy krakowskim kampusie AWF.
Projekt "LIV" w Krakowie zakłada budowę nowoczesnego akademika. Jesienią 2020 r. do dyspozycji przyszłych mieszkańców zostanie oddanych 277 apartamentów 1- oraz 2-osobowych. Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne biura projektowego AGAWA Architektura mają zapewnić pełną wygodę i dostęp do licznych stref rekreacyjno-rozrywkowych. Inwestycja realizowana jest przez spółkę w grupy kapitałowej Gent Holding S.A. Nieruchomość położona jest 280 m od Akademii Wychowania Fizycznego.
Nowoczesna infrastruktura obiektu, wykończenie pod klucz oraz wykorzystanie w obsłudze nowoczesnych technologii mają zapewnić komfort i poczucie bezpieczeństwa przyszłym mieszkańcom akademika. W częściach wspólnych zaplanowano liczne udogodnienia w postaci bezpłatnego wi-fi, siłowni, pralni i stref co-workingowych.
Napisz komentarz
Damian Daraż
26.05.2022
Damian Daraż
26.02.2022
Garaż(gość)
Gratulacje dla "szczęśliwców", którzy kupili tu pokoiki:)), jak kojarzę jakoś po 14.000zł/m2. https://gazetakrakowska.pl/krakow-budowa-prywatnego-akademika-wstrzymana-od-kilku-miesiecy-nic-sie-nie-dzieje-na-terenie-inwestycji-zdjecia/ar/c1-15455968 "Kilka miesięcy temu budowlańcy zaprzestali pracy, a budynek stoi do dziś niedokończony. Okazuje się, że Gru­py Gent Hol­ding, która jest inwestorem, zaczęła mieć kłopoty finansowe na prze­ło­mie 2019 i 2020 r. Fir­my wcho­dzą­ce w jej skład fi­nan­so­wa­ły swo­je in­we­sty­cje pie­niędz­mi, któ­re po­zy­ska­ły od in­we­sto­rów na dro­dze sprze­da­ży obli­ga­cji, po­ży­czek lub sprze­da­ży lo­ka­li lub dzia­łek w in­we­sty­cjach. Nie do­trzy­my­wa­ły jed­nak har­mo­no­gra­mów. Zo­bo­wią­za­nia wszyst­kich spół­ek z Gru­py, w któ­rej skład wcho­dzi aż 26 podmio­tów, mo­gą się­gać co naj­mniej 100 mln zł."
Damian Daraż
28.01.2021
+1
Damian Daraż
9.07.2020
Damian Daraż
13.06.2020
REKLAMA