[Kraków] Apartamenty Plac Na Groblach 5

[Kraków] Apartamenty Plac Na Groblach 5

Mieszkania/Kraków/Śródmieście/Stare Miasto
REKLAMA
inwestorDoctor Q Bud
projektantmgr inż. Piotr Kałuża
realizacjaIV kw. 2012
wykonawcaPoltempo Sp. Z.o.o

O inwestycji [Kraków] Apartamenty Plac Na Groblach 5

Plac na Groblach 5 to zespół dwóch kamienic apartamentowych z przestronnym garażem podziemnym. Architektura obiektu harmonijnie wpisuje się w historyczną tkankę miejską. Podkreśla i wydobywa walory dawnej zabudowy placu. W naturalny sposób łączy styl sąsiadujących budynków i unikalny charakter miejsca z nowoczesną wizją architektoniczną. 49 luksusowych apartamentów o powierzchni od 35 do 265 m2 z pewnością zaspokoi zróżnicowane wymagania Klientów. Na górnych piętrach kamienic zaprojektowano 5 przestronnych apartamentów z widokiem na Wawel. Zaproponowany standard wykończenia oraz zastosowane rozwiązania technologiczne (stacja uzdatniania wody, klimatyzacja) powinny spełnić najwyższe oczekiwania.

Opinie o [Kraków] Apartamenty Plac Na Groblach 5

Napisz komentarz
Damian Daraż
2.03.2019
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
tomasz.witko
Plac na Groblach 5 to zespół dwóch kamienic apartamentowych z przestronnym garażem podziemnym. Architektura obiektu harmonijnie wpisuje się w historyczną tkankę miejską. Podkreśla i wydobywa walory dawnej zabudowy placu. W naturalny sposób łączy styl sąsiadujących budynków i unikalny charakter miejsca z nowoczesną wizją architektoniczną.
49 luksusowych apartamentów o powierzchni od 35 do 265 m2 z pewnością zaspokoi zróżnicowane wymagania Klientów. Na górnych piętrach kamienic zaprojektowano 5 przestronnych apartamentów z widokiem na Wawel. 
Zaproponowany standard wykończenia oraz zastosowane rozwiązania technologiczne (stacja uzdatniania wody, klimatyzacja) powinny spełnić najwyższe oczekiwania. 
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA