[Kraków] Budynek Mieszkalny, ul. Teligi 3

[Kraków] Budynek Mieszkalny, ul. Teligi 3

Kraków/Bieżanów-Prokocim/Teligi 3
REKLAMA
inwestorGrupa Buma
realizacjaIII kw. 2018

O inwestycji [Kraków] Budynek Mieszkalny, ul. Teligi 3

Teligi 3 to inwestycja zaprojektowana z dbałością o formę architektoniczną. Na piętrach od 1 do 11 znajdują się funkcjonalne 1-,2-,3- i 4-pokojowe mieszkania. Na parterze i w garażu podziemnym zlokalizowane są miejsca postojowe, boksy do przechowywania akcesoriów samochodowych i pomieszczenia na rowery. Dla mieszkańców dostępne są również miejsca postojowe przed budynkiem, z których część jest zadaszona.
Na terenie budynku przewidziany jest plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców.
Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta gwarantuje szybki i wygodny dojazd do najważniejszych miejsc Krakowa. W pobliżu znajdują się przystanki kilku linii tramwajowych i autobusowych oraz licznych busów. Niewątpliwym atutem jest bliskość obwodnicy.
Teligi 3 to wybór dla osób szukających mieszkań z pozytywną energią, dla singli oraz rodzin z dziećmi, które chcą mieć szkoły i przedszkola w zasięgu ręki.

Kondygnacje - 12 nadziemnych, 1 podziemna
Ilość mieszkań - 168
Ciche windy
Komórki Lokatorskie
Plac zabaw
Telefon, Internet, telewizja kablowa

wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony, loggie lub tarasy; trwałe i estetyczne wykończenia części wspólnych, zieleń otaczająca budynek; pomieszczenia na rowery w budynku i stojaki na zewnątrz; boksy w garażu do przechowywania akcesoriów samochodowych

KRAKÓW, Prokocim Bieżanów, ul. Teligi 3
Napisz komentarz
Damian Daraż
20.02.2021
+1
Damian Daraż
30.12.2018
Damian Daraż
Damian Daraż
+6
Damian Daraż
+9
Damian Daraż
REKLAMA