[Kraków] Budynek wielorodzinny "Teligi Park"

[Kraków] Budynek wielorodzinny "Teligi Park"

Kraków/Bieżanów-Prokocim
REKLAMA
inwestorTecnos - FRB Adam Motłoch Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Kraków] Budynek wielorodzinny "Teligi Park"

Budynek zrealizowany jest w pobliskim sąsiedztwie Parku Anny i Erazma Jerzmanowskich w tak zwanych Zielonych Płucach Prokocimia. W zaledwie parę kroków od inwestycji znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, szpital, basen, centrum sportu i rekreacji oraz bardzo dobra infrastruktura handlowo-usługowa w tym całodobowy hipermarket “Tesco” i centrum handlowe "Bonarka". W parę minut dotrzesz do centrum Krakowa komunikacją publiczną oraz własnym samochodem - to zaledwie 10 km od Rynku Głównego. W ramach inwestycji "Teligi Park" powstaje budynek o zróżnicowanej wysokości 4, 5 i 6 kondygnacji z nowoczesnymi cichymi windami. Część czterokondygnacyjna to ekskluzywna Willa Miejska z luksusowymi apartamentami o powierzchni 48,18 m2 (3 pokoje z kuchnią) i 75,60 m2 (4 pokoje z kuchnią) natomiast część 5-cio i 6-cio kondygnacyjna to idealne miejsce dla rodzin. Znajdują się w niej mieszkania jednopokojowe z kuchnią o powierzchni 29,41 m2, dwupokojowe z aneksem o powierzchni 38,15 m2, trzypokojowe z aneksem kuchennym lub kuchnią o powierzchni 56,70 m2 i 57, 39 m2. Budynek wykonany zostanie w technologii tradycyjnej ze wszystkimi mediami ale bez gazu. W części podziemnej zajdziecie państwo monitorowany wielostanowiskowy garaż podziemny.   Warunki zakupu Cena brutto zł/m2: 5 650 - 6 500
Dostępne metraże: 27,31 - 75,53
Dostępnych obiektów: 48
Pierwsza wpłata: 10%
Raty: raty do zakończenia budowy
Własność: odrębna własność Budynek
Kondygnacje: 4,5 i 6 kondygnacji
Ilość mieszkań na piętrze: 2-4
Winda: tak Technologia
Ściany: zewnętrzne technologia tradycyjna
Napisz komentarz
Jan Hawełko
A masz pozwolenie inwestora? Bez pytania można tylko wizualizacje dodawać, natomiast zdjęcia można tylko jako linki na forum. ;)
elle-elle
Ok, będę pamiętać. :)
Zdjęcia na razie dałam ze strony inwestora, więc dlatego nie dawałam przez Forum tylko dodałam do inwestycji. :)
Jan Hawełko
Elle, jak inwestycja obejmuje 1 budynek, to nie nazywaj jej osiedlem i to z małej litery, tylko Budynek wielorodzinny, a nazwę własną proszę podawać w cudzysłowu "". Natomiast zdjęcia najlepiej dodawać przez forum. :)
elle-elle
Budynek realizowany jest w pobliskim sąsiedztwie Parku Anny i Erazma Jerzmanowskich w tak zwanych Zielonych Płucach Prokocimia. W zaledwie parę kroków od inwestycji znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek, szpital, basen, centrum sportu i rekreacji oraz bardzo dobra infrastruktura handlowo-usługowa w tym całodobowy hipermarket “Tesco” i centrum handlowe \"Bonarka\". W parę minut dotrzesz do centrum Krakowa komunikacją publiczną oraz własnym samochodem - to zaledwie 10 km od Rynku Głównego. W ramach inwestycji \"Teligi Park\" powstaje budynek o zróżnicowanej wysokości 4, 5 i 6 kondygnacji z nowoczesnymi cichymi windami. Część czterokondygnacyjna to ekskluzywna Willa Miejska z luksusowymi apartamentami o powierzchni 48,18 m2 (3 pokoje z kuchnią) i 75,60 m2 (4 pokoje z kuchnią) natomiast część 5-cio i 6-cio kondygnacyjna to idealne miejsce dla rodzin. Znajdują się w niej mieszkania jednopokojowe z kuchnią o powierzchni 29,41 m2, dwupokojowe z aneksem o powierzchni 38,15 m2, trzypokojowe z aneksem kuchennym lub kuchnią o powierzchni 56,70 m2 i 57, 39 m2. Budynek wykonany zostanie w technologii tradycyjnej ze wszystkimi mediami ale bez gazu. W części podziemnej zajdziecie państwo monitorowany wielostanowiskowy garaż podziemny.
 
Warunki zakupu
Cena brutto zł/m2: 5 650 - 6 500
Dostępne metraże: 27,31 - 75,53
Dostępnych obiektów: 48
Pierwsza wpłata: 10%
Raty: raty do zakończenia budowy
Własność: odrębna własność
Budynek
Kondygnacje: 4,5 i 6 kondygnacji
Ilość mieszkań na piętrze: 2-4
Winda: tak
Technologia
Ściany: zewnętrzne technologia tradycyjna
REKLAMA