[Kraków] Marysieńki 3,5

[Kraków] Marysieńki 3,5

Kraków/Mistrzejowice/Marysieńki 5
REKLAMA
inwestorTASK-INVEST Sp. z o.o.
realizacjaIII kw. 2018

O inwestycji [Kraków] Marysieńki 3,5

Kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana jest w Krakowie u zbiegu ulic Okulickiego i Mistrzejowickiej przy ulicy Królowej Marysieńki 3 i 5 w dzielnicy Mistrzejowice.
Są to dwa niskie budynki wielorodzinne, w każdym 12 mieszkań wraz z miejscami postojowymi w garażu podziemnym oraz komórkami lokatorskimi.
Inwestycja usytuowana jest wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej, niedaleko terenów zielonych (m.in. dolina rzeki Dłubni, Planty Bieńczyckie).
Funkcjonalne, jasne mieszkania zapewnią komfort ich użytkowania, a połączenia komunikacyjne z innym dzielnicami i centrum Krakowa (autobus MPK ok. 100 metrów, tramwaj ok. 500 m. w linii prostej) umożliwią korzystanie w pełni z bogatej infrastruktury miasta Krakowa i okolic.

Kompleks mieszkalny będzie się składał z dwóch budynków dwupiętrowych, w każdym 12 mieszkań dwu- i trzypokojowych od 38 do 59 m2. Wśród mieszkań na parterze w budynku nr 5 od którego rozpoczynamy budowę są dwa unikalne z przestronnymi ogrodami, o powierzchniach ponad 150 m2 i 250 m2. Wszystkie pozostałe mieszkania posiadają obszerne balkony (ponad 6 m2). Do każdego z mieszkań zaprojektowane są miejsca postojowe w podziemnym garażu i komórki lokatorskie. Uzupełnieniem inwestycji jest przestronny plac zabaw dla najmłodszych.
Napisz komentarz
Damian Daraż
6.07.2019
+2
Damian Daraż
Damian Daraż
+3
Damian Daraż
+1
Damian Daraż
+2
Damian Daraż
REKLAMA