DODAJ

Osiedle "Kuźnica Kołłątajowska"

[Kraków] Osiedle "Kuźnica Kołłątajowska" 48169[Kraków] Osiedle "Kuźnica Kołłątajowska" 48168

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest inwestycją dla ludzi ceniących klimat Krakowa. Postanowiliśmy stworzyć unikatowe miejsce, gdzie nowoczesność jest inspirowana tradycją. Stąd w architekturze można dostrzec subtelne cechy klasycyzmu. Gzymsy, stylowe obramowania otworów okiennych, jasny typowy dla tej epoki kolor elewacji nadają budynkom niepowtarzalny charakter. Dopełnieniem koncepcji są tereny zielone, zaprojektowane w ten sposób, by cieszyły oko i dawały chwile relaksu.

Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest położone w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic Krakowa Krowodrzy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy spożywcze, siłownie. A jeżeli zamarzą Ci się większe zakupy, po 15 minutach jazdy samochodem możesz być w Galerii Krakowskiej, IKEA lub CH Krokus, obok którego jest również Park Wodny i Multikino. W niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mieli do dyspozycji szybki tramwaj oraz łatwy dojazd do obwodnicy północnej

Szczegóły - [Kraków] Osiedle "Kuźnica Kołłątajowska"
inwestorOsiedle Kuźnica Kołłątajowska
tomasz.witko 10.09.2012, godz. 15:00
Osiedle Kuźnica Kołłątajowska powstało,  by spełnić sny o pięknym mieszkaniu. Dołożyliśmy wszelkich starań, żeby takie mieszkanie było w zasięgu Twojej ręki.
Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest inwestycją dla ludzi ceniących klimat Krakowa. Postanowiliśmy stworzyć unikatowe miejsce,  gdzie nowoczesność jest inspirowana tradycją. Stąd w architekturze można dostrzec  subtelne cechy klasycyzmu. Gzymsy, stylowe obramowania otworów okiennych, jasny typowy dla tej epoki kolor elewacji nadają budynkom niepowtarzalny charakter. Dopełnieniem koncepcji  są tereny zielone, zaprojektowane w ten sposób, by cieszyły oko i dawały chwile relaksu.
Osiedle Kuźnica Kołłątajowska jest położone w jednej z najbezpieczniejszych i najspokojniejszych dzielnic Krakowa Krowodrzy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy spożywcze, siłownie. A jeżeli zamarzą Ci się większe zakupy, po 15 minutach jazdy samochodem możesz być w Galerii Krakowskiej, IKEA lub CH Krokus, obok którego jest również Park Wodny  i Multikino. W niedalekiej przyszłości mieszkańcy będą mieli do dyspozycji szybki tramwaj oraz łatwy dojazd do obwodnicy północnej
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję