[Kraków] Osiedle "Nowe Kliny"

[Kraków] Osiedle "Nowe Kliny"

Kraków/Kobierzyn
REKLAMA
inwestorSol & Art Sp. z o.o.
realizacjaII kw. 2013

O inwestycji [Kraków] Osiedle "Nowe Kliny"

Inwestycja "Nowe Kliny" zlokalizowana jest w południowej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się w ostatnich kilkunastu latach osiedlu Kliny Zacisze. Czterokondygnacyjny budynek tworzący pierwszy etap inwestycji powstanie przy ulicy Komuny Paryskiej. Znajdzie się w nich 55 mieszkań o powierzchni od 32 do 61 metrów kwadratowych. Osiedle Kliny Zacisze to, jak sama nazwa wskazuje, spokojny i malowniczy rejon na południu Krakowa. Niemal całe osiedle tworzą kameralne, niewysokie budynki, a w okolicy pozostaje dużo niezabudowanej przestrzeni.Od południowej strony rozciąga się piękny widok na wzgórze Opatkowic, a przy dobrych warunkach atmosferycznych możemy wypatrzyć zarys Tatr.Cicha i spokojna atmosfera nie oznacza jednak problemów z załatwianiem codziennych spraw. Trzy minuty spaceru dzielą Państwa od osiedlowych sklepów, supermarketu, przychodni zdrowia i apteki, poczty, bankomatu i innych niezbędnych punktów usługowych a także placu zabaw dla dzieci."Nowe Kliny" łączą ze sobą urok osiedla oddalonego nieco od centrum z zaletami życia w wielkim mieście. Dwieście metrów od budynku znajduje się pętla autobusu, który dowiezie Państwa bezpośrednio do centrum miasta w kilkanaście minut, a zmotoryzowani mają do wyboru kilka alternatywnych sposobów dotarcia do centrum (np. ul. Kobierzyńska, ul. Zakopiańska) oraz 3 kilometry do obwodnicy miasta Krakowa.
Napisz komentarz
tomasz.witko
Inwestycja "Nowe Kliny" zlokalizowana jest w południowej części Krakowa, na dynamicznie rozwijającym się w ostatnich kilkunastu latach osiedlu Kliny Zacisze. Czterokondygnacyjny budynek tworzący pierwszy etap inwestycji powstanie przy ulicy Komuny Paryskiej. Znajdzie się w nich 55 mieszkań o powierzchni od 32 do 61 metrów kwadratowych.
Osiedle Kliny Zacisze to, jak sama nazwa wskazuje, spokojny i malowniczy rejon na południu Krakowa. Niemal całe osiedle tworzą kameralne, niewysokie budynki, a w okolicy pozostaje dużo niezabudowanej przestrzeni.Od południowej strony rozciąga się piękny widok na wzgórze Opatkowic, a przy dobrych warunkach atmosferycznych możemy wypatrzyć zarys Tatr.Cicha i spokojna atmosfera nie oznacza jednak problemów z załatwianiem codziennych spraw. Trzy minuty spaceru dzielą Państwa od osiedlowych sklepów, supermarketu, przychodni zdrowia i apteki, poczty, bankomatu i innych niezbędnych punktów usługowych a także placu zabaw dla dzieci."Nowe Kliny" łączą ze sobą urok osiedla oddalonego nieco od centrum z zaletami życia w wielkim mieście. Dwieście metrów od budynku znajduje się pętla autobusu, który dowiezie Państwa bezpośrednio do centrum miasta w kilkanaście minut, a zmotoryzowani mają do wyboru kilka alternatywnych sposobów dotarcia do centrum (np. ul. Kobierzyńska, ul. Zakopiańska) oraz 3 kilometry do obwodnicy miasta Krakowa.
W odległości kilku minut jazdy samochodem znajduje się również m.in. Centrum Squash i Fitness, Centrum Sportowe i basen, Centrum Handlowe Zakopianka, Galeria Solvay, Cinema City, Castorama, Tesco, Pasaż Ruczaj i wiele innych obiektów, które pozwolą na aktywny wypoczynek lub sprawne zakupy.
Planowany termin zakończenia inwestycji to I/II kwartał 2013 roku.
REKLAMA