[Kraków] Remont Kamienicy, ul. Starowiślna 54

[Kraków] Remont Kamienicy, ul. Starowiślna 54

Kraków/Stare Miasto/Starowiślna 54
REKLAMA
realizacjaI kw. 2017

O inwestycji [Kraków] Remont Kamienicy, ul. Starowiślna 54

Remont kamienicy, KRAKÓW, ul. Starowiślna 54


Starowiślna 54

O inwestycji Kamienica przy ul. Starowiślnej 54 zlokalizowana jest na magicznym krakowskim Kazimierzu. Została zaprojektowana w I połowie XX wieku przez architekta Antonia Dostala.

Starowiślna 54 to wyjątkowa możliwość zakupu mieszkania idealnego dla tych z Państwa, którzy chcą połączyć unikatowy klimat dzielnicy żydowskiej ze świetną lokalizacją i nutą historii.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 mieszkania o powierzchni od 34 do 126 m2, z których w części frontowej budynku będzie można podziwiać panoramę Kazimierza i Starego Miasta.
Standard wykonania Prowadzone w kamienicy prace remontowe obejmą odnowienie klatki schodowej. 

W późniejszym czasie uchwałą Wspólnoty Mieszkaniowej odnowiona zostanie również zabytkowa, modernistyczna elewacja budynku, a także wymienione zostaną okna frontowe i brama wejściowa, a także elewacja wewnętrzna nieruchomości. Remont obejmie też wymianę instalacji oraz podłączenie kamienicy do sieci MPEC.  

Mieszkania przy ul. Starowiślnej 54 to także praktyczne i funkcjonalne wnętrza pozwalające na samodzielną i kreatywną aranżacje przestrzeni mieszkalnej przez przyszłych właścicieli. Lokalizacja Ulica Starowiślna to serce krakowskiego Kazimierza, a Kazimierz to dzielnica niezwykła i  magiczna. To tutaj odnajdziemy urokliwe uliczki i ślady historii w brukowanych zaułkach oraz zobaczymy relikty kultury żydowskiej.  
Kazimierz to także niepowtarzalna atmosfera ulicy Szerokiej, Placu Nowego czy krakowskich kawiarni, kafejek,  klubów i restauracji, którą chłoną zarówno mieszkańcy jak i turyści ze wszystkich stron świata.

Starowiślna 54 to tylko kilka kroków od największych i najatrakcyjniejszych zabytków Krakowa oraz instytucji kulturalnych. Kamienicę dzieli 2 minuty spacerem od ul. Szerokiej, 5 minut od Placu Nowego, 10 minut od Rynku Starego Miasta czy 15 minut od Zamku Królewskiego na Wawelu.

Miłośnicy zakupów dzięki dogodnej lokalizacji nieruchomości będą mogli oddać się zakupowemu szaleństwu, w znajdującej się 10 minut od Starowiślnej 54, Galerii Kazimierz.  

Inwestycja znajduje się w pobliżu doskonałego węzła komunikacyjnego z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Zmotoryzowani nieopodal Starowiślnej 54 odnajdą strzeżone parkingi, a rowerzyści ścieżki rowerowe na Bulwarach Wiślanych.http://www.starowislna54.pl/
Napisz komentarz
Damian Daraż
22.02.2022
Damian Daraż
Damian Daraż
Damian Daraż
Damian Daraż
Damian Daraż
5.07.2017343299_1500x.jpg

343300_1500x.jpg

343301_1500x.jpg

343302_1500x.jpg
REKLAMA