DODAJ

Rezydencja Focha

[Kraków] Rezydencja Focha 49807[Kraków] Rezydencja Focha 49808[Kraków] Rezydencja Focha 49809
[Kraków] Rezydencja Focha 49815[Kraków] Rezydencja Focha 49816[Kraków] Rezydencja Focha 49813[Kraków] Rezydencja Focha 49814
REZYDENCJA FOCHA w Krakowie harmonijnie łączy atrakcje wielkomiejskiego życia z urokami podmiejskiej rezydencji, ponieważ znajduje się w prestiżowym kwartale, utworzonym z ul. Focha, ul. Emaus, ul. Królowej Jadwigi bezpośrednio przy ul. Przegon 20, malowniczo położonym u stóp Wzgórza bł. Bronisławy zwieńczonego Kopcem Kościuszki i bujną zielenią Sikornika. Budynek z widokiem na al. Waszyngtona, Kopiec Kościuszki, Sikornik, Błonia Krakowskie, wieże kościołów Starego Miasta, Wawel i malowniczy most na Rudawie sąsiaduje z kameralną zabudową rezydencjalną i apartamentową zatopioną w ogrodach i otoczoną starodrzewiem. Architektura "Rezydencji Focha" konsekwentnie wpisuje się w charakterystyczną dla dzielnicy ideę MIASTA OGRODU, która narodziła się w XIX w W. Brytanii dzięki ARTS and CRAFTS MOVEMENTS reprezentowanej przez postacie J. Ruskina i W. Morrisa jako opozycja dla rewolucji przemysłowej z jej masową produkcją i upadkiem dobrego smaku, którzy propagują powrót do natury i rzetelnosci rzemiosła artystycznego, poprzez szacunek dla warsztatu artysty i rzemieślnika oraz lokalnych tradycji i materiałów.

Z tej inspiracji powstała jako pierwsza w Krakowie kultowa secesyjna zabudowa Salwatora na początku al. Waszyngtona przy ul. Gontyna i ul. Anczyca. Wyznacza aktualny do dzisiaj, najwyższy standard mieszkania w metropolii krakowskiej. Stanowi obiekt aspiracji, pragnień i marzeń miłośników Krakowa poszukających komfortowego, w najlepszym guście,miejsca do życia.

tomasz.witko 08.10.2012, godz. 10:01
REZYDENCJA FOCHA w Krakowie harmonijnie łączy atrakcje wielkomiejskiego życia z urokami podmiejskiej rezydencji, ponieważ znajduje się w prestiżowym kwartale, utworzonym z ul. Focha, ul. Emaus, ul. Królowej Jadwigi bezpośrednio przy ul. Przegon 20, malowniczo położonym u stóp Wzgórza bł. Bronisławy zwieńczonego Kopcem Kościuszki i bujną zielenią Sikornika. Budynek z widokiem na al. Waszyngtona, Kopiec Kościuszki, Sikornik, Błonia Krakowskie, wieże kościołów Starego Miasta, Wawel i malowniczy most na Rudawie sąsiaduje z kameralną zabudową rezydencjalną i apartamentową zatopioną w ogrodach i otoczoną starodrzewiem. Architektura "Rezydencji Focha" konsekwentnie wpisuje się w charakterystyczną dla dzielnicy ideę MIASTA OGRODU, która narodziła się w XIX w W. Brytanii dzięki ARTS and CRAFTS MOVEMENTS reprezentowanej przez postacie J. Ruskina i W. Morrisa jako opozycja dla rewolucji przemysłowej z jej masową produkcją i upadkiem dobrego smaku, którzy propagują powrót do natury i rzetelnosci rzemiosła artystycznego, poprzez szacunek dla warsztatu artysty i rzemieślnika oraz lokalnych tradycji i materiałów.
Z tej inspiracji powstała jako pierwsza w Krakowie kultowa secesyjna zabudowa Salwatora na początku al. Waszyngtona przy  ul. Gontyna i ul. Anczyca. Wyznacza aktualny do dzisiaj, najwyższy standard mieszkania w metropolii krakowskiej. Stanowi obiekt aspiracji, pragnień i marzeń miłośników Krakowa poszukających komfortowego, w najlepszym guście,miejsca do życia.
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję