[Kraków] Saunarium, ul. Borowinowa 2/5

[Kraków] Saunarium, ul. Borowinowa 2/5

Kraków/Swoszowice/Borowinowa 2
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Kraków] Saunarium, ul. Borowinowa 2/5

O inwestycji [Kraków] Saunarium, ul. Borowinowa 2/5

Największe w Krakowie Saunarium, 120 stopni Celsjusza 

W piątek w Swoszowicach otwarto Saunarium Borowinowa. Wstęp mają tylko osoby pełnoletnie, a goście nie mogą korzystać z saun w strojach kąpielowych. Bo sauna to nie taka sobie zabawa.

Saunarium powstało w pobliżu uzdrowiska Swoszowice, 3 minuty od zakopiańskiego węzła autostrady A4. To największy kompleks saunowy w Krakowie, który chwali się nie tylko swoją wielkością, ale i nie lada atrakcją dla fanów saunowania ekstremalnego. Specjalnie dla nich przygotowano bowiem Smoczą Jamę, w której temperatura w trakcie seansów sięgać może nawet 120 stopni Celsjusza.

Do tego w Borowinowej znajdziemy ogromną Event Saunę, przygotowaną do prowadzenia seansów dla około 50 osób, ośmioosobowe jacuzzi, kilkuosobową nieckę schładzającą, dwie okazałe łaźnie parowe, w których prowadzone będą zabiegi, a także biosaunę, hydroterapię Kneippa oraz restaurację dla kilkudziesięciu osób.

- Ma to być miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie niczym nieskrępowany relaks i spokój - tłumaczy jeden z zaproszonych na otwarcie saunamistrzów, Dawid Wąsowicz. - Wiemy, że w lipcu i sierpniu pogoda do sauny nie zachęca, jednak mało kto wie, że letnia wizyta w saunie pozwala łatwiej znosić wysokie temperatury na zewnątrz.

Saunarium znajduje się przy ul. Borowinowej 2/5. Obiekt ma promować poprawną kulturę saunowania, dlatego wstęp mają tylko osoby pełnoletnie, a goście nie mogą korzystać z saun w strojach kąpielowych.

W lipcu i sierpniu Borowinowa będzie czynna tylko w piątki, soboty i niedziele, w godz. 16-22. Godzinny seans to koszt 40 zł.
Napisz komentarz
Damian Daraż
Jak ktoś  był, albo się wybiera, to zdjęcia mile widziane :)
Damian Daraż
A to różnie, jest dużo atrakcji i imprez

oto stronka: http://www.borowinowa.pl/content/page/pl/borowinowa/aktualnosci/index.html
Joanna Walaszek
Rewelacyjne zdjęcie, mocno zachęcające do skorzystania z sauny :) Mam tylko pytanie - są one koedukacyjne czy podzielona na część dla panów i dla kobiet?
Damian Daraż
izakolej
Na pewno się tam wybiorę :)
http://kasynoekspert.pl
izakolej
Na pewno się tam wybiorę :)
REKLAMA