REKLAMA
inwestorPolnord S.A.
realizacja inwestycjiIII kw. 2018

O inwestycji Ku Słońcu

Osiedle "Ku Słońcu" w Szczecinie składa się z pięciu budynków sześciokondygnacyjnych z blisko 800 mieszkań od 1 do 5-pokojowych o powierzchni 30-106 mkw. i 30 lokali usługowych.
Napisz komentarz
Damian Daraż
oliwierdobrowolski
Osiedle prezentuje się naprawdę pięknie, kawał porządnej architektury! :)
R77
W szczecińskiej dzielnicy Gumieńce ruszyła budowa trzeciego etapu osiedla Ku Słońcu, którego deweloperem jest firma Polnord. W tej fazie inwestycji powstaną 182 mieszkania.

http://www.eurobuildcee.com/index.php?p ... -ku-sloncu
alsen strasse 67
5369_1000x.jpg5370_1000x.jpg5371_1000x.jpg
alsen strasse 67
W obrębie ulic Ku Słońcu, Kwiatowej, Sandomierskiej i Kruszwickiej, w dzielnicy Gumieńce, na zaawansowanym etapie, trwają prace nad budową Śródmiejskiego Zespołu Mieszkaniowego „Ku Słońcu”, którego inwestorem jest firma Polnord S.A. – jeden z 3 największych polskich developerów.
Osiedle będzie składać się z pięciu budynków sześciokondygnacyjnych – 4 kwartały o zabudowie zwartej i jeden budynek wolnostojący - w których powstanie blisko 800 nowych mieszkań i 30 lokali usługowych. W mieszkaniach jedno-, dwu-, trzy-, cztero- i pięciopokojowych o powierzchni od 30 do 140 metrów kwadratowych zaprojektowano ogródek, balkon lub loggię. Apartamenty na najwyższym, piątym piętrze będą miały duże, nawet stu metrowe tarasy. W kondygnacji podziemnej znajdzie się blisko 700 miejsc parkingowych oraz dodatkowo 100 naziemnych. Swoje mieszkanie znajdzie tutaj około 2400 osób. W budynkach będą zainstalowane cichobieżne windy. Doskonała lokalizacja osiedla to dla przyszłych mieszkańców rozwiązanie „dwa w jednym” – bliski dostęp do centrum miasta i komunikacji oraz jednocześnie mnóstwo terenów zielonych – ok. 15 tysięcy metrów kwadratowych –, cisza i spokój.
Inwestycja będzie prowadzona w trzech etapach do 2013 roku.
Ceny mkw. kształtują się w granicach od – 4 869,20 zł. za m2. dla puli mieszkań w ramach programu „Rodzina na swoim” do 6 500 zł. za m2. w tzw. penthousach na najwyższych kondygnacjach i mieszkaniach z ogrodami.
Pierwszy etap, którego budowa już się rozpoczęła, zakończony zostanie w trzecim kwartale 2011 roku oddaniem do użytku 217 mieszkań wraz z zagospodarowaniem przestrzennym – tereny zielone, place rekreacyjne, alejki , miejsca parkingowe – a także pięcioma lokalami usługowymi.
więcej informacji http://www.ku-sloncu.pl/
REKLAMA