Łąkowa

Łąkowa

Mieszkania/Łódź/Polesie/Stare Polesie/Łąkowa 23/25
REKLAMA

O inwestycji Łąkowa

Osiedle Łąkowa to 290 mieszkań w czterech budynkach. Kompaktowe kawalerki i lokale 2-pokojowe to chętnie wybierane mieszkania w Łodzi oferujące optymalną przestrzeń na start. Poszukujących większych metraży zainteresują lokale 3- i 4-pokojowe z prywatną przestrzenią na świeżym powietrzu w postaci balkonu, ogródka lub tarasu, która powiększy strefę dzienną o dodatkowe metry kwadratowe.
Mieszkanie na Śródmieściu sprawia, że to co ważne dla ducha i ciała jest zawsze na wyciągnięcie ręki. Mieszkańcy Osiedla Łąkowa szybko dotrą do kin, restauracji czy na uczelnie. Dojazd do najważniejszych punktów w mieście to najwyżej kilkanaście minut. Do Piotrkowskiej dotrzesz wygodnie tramwajem, rowerem lub samochodem. Krótki spacer dzieli osiedle od Dworca Łódź Kaliska, która stanie się punktem początkowym weekendowych wypadów za miasto lub szybkim sposobem na codzienny dojazd do pracy.
Bliskość dwóch galerii handlowych w połączeniu z doskonałą komunikacją daje szeroki wybór sklepów, restauracji czy usług. W sąsiedztwie znajdują się również sklepy spożywcze, apteki, ośrodki zdrowia, czy kościół.
Dla najmłodszych mieszkańców Osiedla Łąkowa dostępna jest bezpieczna przestrzeń dla zabaw wewnątrz osiedla. To tu nawiązywać się będą pierwsze przyjaźnie między maluchami, a zlokalizowane wokół placu zabaw ławeczki pozwolą wygodnie odpoczywać ich rodzicom. Wjazd na osiedle regulują szlabany, a dostęp do przestrzeni dla mieszkańców ogranicza osobom postronnym ogrodzenie osiedla. Bliskość szkół, przedszkoli oraz parków sprawia, że mieszkania przy ul. Łąkowej chętnie wybierają osoby planujące poszerzenie rodziny.
Sąsiedztwo Parków Poniatowskiego i Piłsudskiego to szansa na utrzymywanie formy w pobliżu domu. Oświetlone alejki doskonale sprawdzą się jako trasa dla biegaczy i rowerzystów. Trening siłowy odbędziemy na siłowni zewnętrznej, a szerokie pasy zieleni wykorzystać można do zabawy z psem lub jako miejsce do weekendowego piknikowania.
Inwestorzy chętnie wybierają mieszkania na Polesiu ze względu na lokalizację blisko centrum i sprawnie działającą komunikację miejską. Sąsiedztwo Politechniki i Uniwersytetu Medycznego sprawia, że nowe mieszkania szybko znajdują najemców, zapewniając wysoką stopę zwrotu z inwestycji.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+5
Jakub Zazula
mauroda
siemka
Jan Augustynowski
Nie ma Żabki, nie ma życia.
Bratanek
A co myślicie na temat otworzenia sklepu na takim nowym osiedlu?
Jakub Zazula
+1
REKLAMA