Lazurova Concept

Lazurova Concept

Mieszkania/Warszawa/Bemowo/Górce/Narwik 16
5
2
REKLAMA
inwestorMarvipol Development S.A.
projektantStudio20
realizacjaI kw. 2023
wykonawcaHOCHTIEF Polska S.A.

O inwestycji Lazurova Concept

Inwestycja Lazurova Concept zlokalizowana jest w Warszawie, w dzielnicy Bemowo, przy ulicy Narwik 16.

Nieruchomość stanowi budynek, w zabudowie kaskadowej, o wysokości od 4 do 7 pięter, który składa się z 232 mieszkań, w strukturze od jednego do czterech pokoi i metrażu od 27 do 97 mkw. Powstały 3 lokale usługowo-handlowe. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi ok. 12,6 tys. mkw. Do każdego z mieszkania przynależy balkon, loggia, ogródek lub taras. Do dyspozycji jest zielona strefa rekreacyjna, stacja do ładowania samochodów elektrycznych, wózkownia jak również rowerownia.

Inwestycja została objęta monitoringiem otoczenia w parterze, kontrolą wjazdu i wyjazdu do hali garażowej opartej na pilocie i kamerach z czytnikiem tablic rejestracyjnych. Istnieje 262 podziemnych miejsc postojowych. Zastosowano inteligentne i ekologiczne rozwiązania typu: sterowanie oświetleniem, wybranymi gniazdkami i temperaturą, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku.

Przystanek autobusowy znajduje się w promieniu 120 m, natomiast 400 metrów dzieli nas do przystanku tramwajowego. W przeciągu 20 minut jazdy samochodem dojedziemy do centrum Warszawy.
Zostaw swoje dane, oddzwonimy lub odpiszemy!
Napisz komentarz
mickam
Wojciech.Jenda
+1
REKLAMA