Lipska 16

Lipska 16

Mieszkania/Kraków/Podgórze/Płaszów/Lipska 16
REKLAMA
inwestorGrupa Bryksy
realizacjaII kw. 2024

O inwestycji Lipska 16

Inwestycja Lipska 16 położona jest w Krakowie, w dzielnicy Podgórze, przy ulicy Lipskiej 16.

Obiekt to pięciopiętrowy budynek wielorodzinny, w którym powstało 117 mieszkań, w strukturze od dwóch do czterech pokoi, o powierzchniach od 37 do 92 mkw. Na parterze znajdują się lokale użytkowe o metrażach od 38 do 160 mkw.

Do mieszkań przynależą balkony, loggie lub ogródki. Do lokali przypisane są komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe dostosowane do podłączenia stacji ładującej.

Do dyspozycji mieszkańców jest strefa wypoczynku i rekreacji, jak również plac zabaw z punktami edukacyjnymi. Całość inwestycji została uzupełniona różnorodnymi kompozycjami zieleni. Architekturę nieruchomości wyróżnia biel połączona z odcieniami szarości. Na elewacji zastosowano detal w postaci pionowych ryflowań. 

Projekt mieszkalny zawiera proekologiczne rozwiązania tj. panele fotowoltaiczne, retencję deszczówki, karmniki i budki dla ptaków oraz hotele dla owadów.

Inwestycja ma pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Dzielnica Podgórze-Płaszów posiada rozwiniętą sieć połączeń komunikacyjnych. Lokalizacja pozwala na dotarcie do centrum Krakowa w 15 minut samochodem. Stacja kolejowa PKP Kraków Główny oddalona jest o 6 km. Dojazd do Autostrady A2 zajmuje do 7 minut.

Opinie o Lipska 16

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Lipska 16
Damian Daraż
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Lipska 16
Damian Daraż
26.08.2022
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Lipska 16
Damian Daraż
+6
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA