[Łódź] Apartamentowiec Etiuda

[Łódź] Apartamentowiec Etiuda

Mieszkania/Łódź/Śródmieście/Rewolucji 1905 68/70
REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Łódź] Apartamentowiec Etiuda

O inwestycji [Łódź] Apartamentowiec Etiuda

Etiuda powstała w sercu dawnych "ogrodów fabrykanckich", obszaru centrum miasta oddalonego od zgiełku, gdzie powstawały fortuny łódzkich fabrykantów: Kestenberga, Bidermanów i Anstadtów, w pobliżu najpiękniejszych łódzkich parków: Helenowskiego, Staromiejskiego i parku Staszica. Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość wszystkich elementów infrastruktury miejskiej, w szczególności szkół i wydziałów szkół wyższych. W pobliżu znajduje się także centrum handlowe Manufaktura. Zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 29 do 77 m² ) i funkcjonalnych układach (lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe). Wysokość budynku jest zróżnicowana – od sześciu do ośmiu kondygnacji, na najwyższych piętrach znajdują się mieszkania z dużymi tarasami. Architektura budynku oraz kolorystyka elewacji sprawiają, że doskonale komponuje się on z sąsiadującą zabudową. Do dyspozycji mieszkańców jest garaż wielostanowiskowy z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Spokojny klimat w sercu miasta zagwarantuje wewnętrzny dziedziniec, obsadzony zielenią i wyposażony w plac zabaw dla dzieci. Teren przy budynku jest ogrodzony, a dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa zapewniona została 24-godzinna ochrona.

Opinie o [Łódź] Apartamentowiec Etiuda

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji [Łódź] Apartamentowiec Etiuda
alsen strasse 67
9659_1000x.jpg9660_1000x.jpg
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji [Łódź] Apartamentowiec Etiuda
alsen strasse 67
Etiuda powstanie w sercu dawnych "ogrodów fabrykanckich", obszaru centrum miasta oddalonego od zgiełku, gdzie powstawały fortuny łódzkich fabrykantów: Kestenberga, Bidermanów i Anstadtów, w pobliżu najpiękniejszych łódzkich parków: Helenowskiego, Staromiejskiego i parku Staszica.
Ogromnym atutem inwestycji jest bliskość wszystkich elementów infrastruktury miejskiej, w szczególności szkół i wydziałów szkół wyższych. W pobliżu znajduje się także centrum handlowe Manufaktura, wkrótce w okolicy powstanie także Nowe Centrum Łodzi.
Zaprojektowano mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach (od 29 do 77 m² ) i funkcjonalnych układach (lokale jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe). Wysokość budynku jest zróżnicowana – od sześciu do ośmiu kondygnacji, na najwyższych piętrach znajdować się będą mieszkania z dużymi tarasami. Architektura budynku oraz kolorystyka elewacji sprawiają, że doskonale komponuje się on z sąsiadującą zabudową.
Do dyspozycji Mieszkańców będzie garaż wielostanowiskowy z miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskimi zlokalizowany na pierwszej kondygnacji. Spokojny klimat w sercu miasta zagwarantuje wewnętrzny dziedziniec Inwestycji obsadzony zielenią i wyposażony w plac zabaw dla dzieci. Teren przy budynku zostanie ogrodzony, a dla dodatkowego poczucia bezpieczeństwa zostanie zapewniona 24-godzinna ochrona.
więcej informacji: http://www.profitdevelopment.com.pl/CMS/etiuda/opis_inwestycji.html
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA