[Łódź] Osiedle Szlacheckie

[Łódź] Osiedle Szlacheckie

REKLAMA

O inwestycji [Łódź] Osiedle Szlacheckie

Osiedle Szlacheckie w Łodzi
Napisz komentarz
MrWolimir2658
Podłączam się do pytania.. jak przedstawia się cena jednego metra kwadratowego? Osiedle naprawdę znakomicie się prezentuje, fajnie byłoby mieszkać w tak gustownym miejscu, szukam mieszkania trzypokojowego - może ktoś podpowie coś?

____________________
Na naszej częstotliwości nadajemy tylko okazję wynajem autokarów wrocław sprawdź!
bigg3r
Jaka cena będzie za metr kwadratowy?
juty
W takim bloku to chciałbym mieszkać! Piękna fasada, balkony, wystrój.
Jan Augustynowski
59891_1000x.jpg59892_1000x.jpg59893_1000x.jpg59894_1000x.jpg59895_1000x.jpg
Jan Augustynowski
Osiedle Szlacheckie to 8 inwestycja wybudowana w Łodzi przez BRE.locum SA.
Walorem inwestycji jest jej położenie – budynki powstały na łódzkim Janowie a jego otoczenie stanowią nowe budynki mieszkalne oraz rozległe tereny zielone i miejsca sprzyjające wypoczynkowi: park, trasy spacerowe, liczne ścieżki rowerowe. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura: sklepy osiedlowe, przychodnie, apteki, banki, przedszkola, szkoły, biblioteka. Budynki zlokalizowane są z dala od ruchliwych ulic ale jednocześnie posiadają dobre połączenia komunikacyjne: miejskie (6 linii autobusowych), kolejowe (dworzec Łódź - Widzew) oraz samochodowe - trzypasmowa arteria prowadząca do centrum miasta oraz dobre połączenie z trasą w kierunku Warszawy.
Osiedle Szlacheckie to przede wszystkim funkcjonalnie rozplanowane mieszkania z dużymi strefami dziennymi, widnym aneksami kuchennymi, które łatwo można zmienić w odrębną kuchnię oraz bardzo duże balkony o pow. ponad 14 m2. Teren jest ogrodzony i w pełni zagospodarowany: alejki spacerowe wśród zieleni, ławki, duży i atrakcyjny plac zabaw dla dzieci.
To doskonała oferta zarówno dla osób młodych, zakładających rodziny, poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak również dla osób starszych, którzy szukają niedużego wygodnego mieszkania w spokojnym otoczeniu, z dobrze rozwiniętą infrastrukturą handlowo – usługową w najbliższym sąsiedztwie. Obecnie w ofercie znajdują się mieszkania dwupokojowe o pow. 47, 50 i 52 m2.

Po sąsiedzku z Osiedlem Szlacheckim realizowane jest obecnie kolejne przedsięwzięcie deweloperskie - Osiedle Szlacheckie II. W ramach tego przedsięwzięcia powstaje pierwsze zadanie inwestycyjne, składające się z trzech budynków, położonych między ulicami: Ketlinga, Podbipięty i Juranda ze Spychowa, naprzeciwko Parku na Janowie. Tym razem oferta skierowana jest głównie do rodzin, ponieważ w sprzedaży pojawią się głównie mieszkania 3 i 4 pokojowe od 65 do 88 m2. Dla osób zmotoryzowanych przewidziane są indywidualne garaże znajdujące się w parterach budynków oraz zewnętrzne miejsca parkingowe. 
REKLAMA