DODAJ

Small Business Unit, Tulipan Park Łódź, ul. Rokicińska

[Łódź] Small Business Unit, Tulipan Park Łódź, ul. Rokicińska 23848

Firma SEGRO, wiodący deweloper powierzchni biznesowych w Europie, rozpoczęła budowę swojego pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi dedykowana jest klientom poszukującym nowoczesnych, elastycznych powierzchni biznesowych gwarantujących równo dogodny dostęp do towarów, jak i reprezentacyjne otoczenie. Zgodnie z planem projekt zostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.

SEGRO rozpoczęło budowę łódzkiego sbu w sierpniu. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6,7 ha, na terenie funkcjonującego już centrum logistycznego Tulipan Park Łódź. Projekt dostarczy na rynek 3 000 m2 nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję. Minimalne moduły do wynajęcia w obiekcie zaczynają się już od 750 m2. Dla porównania, w przypadku big boxów minimalna powierzchnia to 2 500 m2.

Więcej informacji: www.segro.pl

Szczegóły - [Łódź] Small Business Unit, Tulipan Park Łódź, ul. Rokicińska
inwestorSEGRO POLAND Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiIV kw. 2010
Jan Augustynowski 12.10.2011, godz. 09:31
23848_1000x.jpg
odpowiedz
Xyz 07.09.2010, godz. 15:51
Firma SEGRO, wiodący deweloper powierzchni biznesowych w Europie, rozpoczęła budowę swojego
pierwszego obiektu typu small business unit w Polsce. Inwestycja powstająca w Łodzi dedykowana
jest klientom poszukującym nowoczesnych, elastycznych powierzchni biznesowych gwarantującychzarówno dogodny dostęp do towarów, jak i reprezentacyjne otoczenie. Zgodnie z planem projektzostanie oddany do użytku pod koniec 2010 roku.
 
SEGRO rozpoczęło budowę łódzkiego sbu w sierpniu. Inwestycja powstaje na działce o powierzchni 6,7 ha, na terenie funkcjonującego już centrum logistycznego Tulipan Park Łódź. Projekt dostarczy na rynek 3 000 m2
nowoczesnej powierzchni z przeznaczeniem na małe magazyny, biura oraz lekką produkcję. Minimalne 
moduły do wynajęcia w obiekcie zaczynają się już od 750 m2. Dla porównania, w przypadku big boxów minimalna powierzchnia to 2 500 m2.
 
 
Więcej informacji: segro.pl
 
 
 
odpowiedz
Jesteś deweloperem? Dodaj bezpłatnie inwestycję.
+ Dodaj inwestycję