[Łomianki] Galeria "Auchan"

REKLAMA
inwestorAuchan Polska Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2012
wykonawcaIDS-BUD S.A.

O inwestycji [Łomianki] Galeria "Auchan"

Galeria "Auchan" w Łomiankach
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Immochan pozyskało nowego najemcę dla Centrum Handlowego Auchan Łomianki. Salon pod szyldem Ziaja dla Ciebie został otwarty 20 czerwca i zajmuje powierzchnię ok. 30 mkw.

Firma Ziaja, produkująca farmaceutyki oraz kosmetyki pielęgnacyjne działa od 1989 roku. Oferta obejmuje ponad 900 pozycji preparatów. W salonie Ziaja dla Ciebie na powierzchni 29 mkw. można znaleźć kremy, balsamy, antyperspiranty czy kosmetyki dla dzieci.

pokaz-artykul.png
czyguel
Ale przecież to nie jest największy Auchan w Polsce :)
Jan Hawełko
W piątek w podwarszawskich Łomiankach ruszy hipermarket Auchan z galerią handlową. To czwarty hipermarket i trzecie centrum handlowe tej sieci w Warszawie i jej okolicach.

Francuski inwestor wydał na inwestycję w Łomiankach ponad 190 mln zł.

Centrum Handlowe Auchan w Łomiankach będzie miało całkowitą powierzchnię handlową 33,6 tys. mkw. Powierzchnia galerii z prawie 100 sklepami, punktami usługowymi i gastronomicznymi obejmie 17 tys. mkw.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Smuga68, witamy na forum! :)
Poprawiłem lokalizację wg Twoich wskazań. Mam nadzieję, że trafiłem.

Zapraszam do dodawania inwestycji z Warszawy i okolic. Pomoc jak to robić poprawnie jest tu witamy-na-investmap-forum/jak-dodac-inwestycje-t7066.html.
SMUGA68
Witam...

By uściślić lokalizację tego obiektu:
Łomianki, u zbiegu ulicy Kolejowej i Brukowej...

pozdr./ Wojtek Misior

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
W podwarszawskich Łomiankach rozpoczęła się budowa Galerii Handlowej Auchan. Jednocześnie Auchan rozpoczął rekrutację pracowników do mającego tam działać hipermarketu.

Centrum handlowe zajmie powierzchnię 30 tys. mkw. Generalnym wykonawcą galerii w Łomiankach jest IDS-BUD, który oprócz obiektu handlowego zbuduje również węzeł drogowy na przecięciu drogi krajowej nr 7 Gdańsk-Warszawa z ulicą Brukową w Łomiankach.

pokaz-artykul.png
REKLAMA