[Łomża] Galeria "Narew"

[Łomża] Galeria "Narew"

REKLAMA

Zdjęcia z budowy i wizualizacje [Łomża] Galeria "Narew"

inwestorScala IRP Capital Partners S.C.A.
realizacjaIV kw. 2012

O inwestycji [Łomża] Galeria "Narew"

W Łomży powstaje galeria "Narew".
Napisz komentarz
Kajtman
Jak udało nam się dowiedzieć, Galeria Narew w Łomży może powstać jeszcze w tym roku. Przedstawiciele inwestora mają nadzieję, że wcześniejsze opóźnienia nie wpłyną zasadniczo na finalne oddanie obiektu do użytku.

Jak informuje Henryk Rytwiński Leasing&Development Director, przerwa w pracach budowlanych, związana z oczekiwaniem na wszystkie pozwolenia, pozwoliła bardziej skupić się na procesie komercjalizacji obiektu.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Budynek Galerii Narew, która powstaje w Łomży, będzie parterowy, a nie piętrowy - zadecydował inwestor przedsięwzięcia. Spółka otrzymała już pozwolenie na zmianę konstrukcji obiektu. Firma zastrzega jednocześnie, że przekształcenia nie wpłyną w znaczący sposób na wielkość powierzchni najmu ani na proces komercjalizacji. "Podobnie jak w pierwotnych założeniach, powierzchnia GLA będzie wynosiła ponad 40 tys. mkw. - podano w komunikacie.

pokaz-artykul.png
Kajtman
Budowa regionalnego centrum handlowego Galeria Narew w Łomży przebiega zgodnie z planem. W styczniu zakończono się prace konstrukcyjne słupów żelbetonowych. Na marzec zaplanowano rozpoczęcie budowy dróg wewnętrznych.

W tej chwili trwają prace przy utwardzaniu powierzchni przeznaczonej na miejsca parkingowe.

Galeria Narew powstaje na terenie o powierzchni 110 tys. mkw., z czego połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie ...

pokaz-artykul.png
Kajtman
Scala IRP Capital Partners S.C.A. ogłosił dzisiaj zakup planowanej inwestycji w Łomży - Galerii Narew. Debiut na polskim rynku to ważny krok w strategii rozwoju funduszu w Europie Środkowej i Wschodniej. Galeria Narew to centrum handlowe o powierzchni 40 tys. mkw., zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Piłsudskiego w Łomży.

Centrum handlowe ma prawomocne pozwolenie na budowę, a pierwsze prace rozpoczną się w sierpniu tego roku. Ukończenie projektu zaplanowane jest na IV kwartał 2012 roku.

pokaz-artykul.png
Kajtman
16566_1000x.jpg
REKLAMA