Malborska 29

Malborska 29

Kraków/Podgórze Duchackie/Malborska 29
REKLAMA
inwestorBudomat Sp. z o.o.
realizacja inwestycjiI kw. 2023

O inwestycji Malborska 29

Inwestycja mieszkaniowa przy ul. Malborskiej 29 będzie budynkiem o wysokim standardzie wykonania i użytkowania. W budynku zaprojektowano 82 mieszkania, o metrażu od 31,86m2 do 76,42m2. Na parterze znajdować się będą duże ogródki do własnego zagospodarowania, natomiast na piętrach balkony oraz loggie. Dzięki zastosowanej technologii  lokale  mieszkalne można  dowolnie łączyć w pionie i  w poziomie, w  ten sposób zmieniać  ich powierzchnię i wewnętrzny rozkład. Każde mieszkanie może posiadać indywidualną aranżacje wnętrza. Mogą powstać metraże z różną ilością pokojów, a także wersje z kuchnią jako przestronnym, osobnym pomieszczeniem lub w postaci aneksu kuchennego.

Pionową obsługę komunikacyjną zapewnią doświetlone światłem dziennym klatki schodowe oraz ciche windy osobowe zjeżdżające także do kondygnacji podziemnej. Całości dopełniają liczne miejsca postojowe zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku, a także przestrzeń dla rowerów. W budynku zaprojektowano zamykane garaże na parterze budynku, w których będzie możliwość ładowania samochodów elektrycznych.

Na zewnątrz budynku zaprojektowano plac zabaw od strony dziedzińca. Teren wokół inwestycji będzie ogrodzony od  strony  podwórka  i monitorowany.

Napisz komentarz
Marek Stopka
+3
Damian Daraż
11.11.2021
+5
Marek Stopka
27.10
Marek Stopka
22.10
Marek Stopka
Wiljer
REKLAMA