Malownicze Tarasy

Malownicze Tarasy

Kraków/Wzgórza Krzesławickie/Gustawa Morcinka
REKLAMA
inwestorRisto Deweloper
projektantM-studio
realizacja inwestycjiIII kw. 2019
wykonawcaRisto Deweloper

O inwestycji Malownicze Tarasy

Malownicze Tarasy to nowy punkt na mieszkaniowej mapie Krakowa.

Projekt realizowany jest przez firmę Risto Deweloper, inwestycja zlokalizowana jest w zielonej, północno- wschodniej części Krakowa.

Powstaje tu kameralne osiedle, złożone z czterech 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych rozmieszczonych na dużej, blisko 75-cio arowej działce. Pozostałą część osiedla wypełniać będą miejsca postojowe, tereny zielone, a także mała architektura.

Na całą inwestycję składać się będzie 66 mieszkań o bardzo zróżnicowanych metrażach. Najmniejsze mieszkania zaczynają się już od 22mkw a największe sięgają blisko 93 mkw.

Wszystkie mieszkania zostały zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić Państwu swobodę w aranżacji wnętrz. Mieszkania wyposażone są w aneksy kuchenne które, dają wrażenie większej przestrzeni, zarówno w części kuchennej, jak i salonowej. Co więcej aneksy kuchenne są o wiele jaśniejsze niż małe, zamknięte kuchnie, a co za tym idzie, stają się bardziej przyjazne dla użytkownika.

Ponadto przewidziane są miejsca postojowe w garażach podziemnych, które zapewnią Państwu optymalny komfort parkowania. Duże, przestronne, czasem nawet ponad 30 metrowe balkony i tarasy stanowić będą idealne miejsce do relaksu i obserwacji bujnej zieleni, która otacza inwestycje ze wszystkich stron.

Osiedle powstaje na niezwykle widokowych terenach Wzgórz Krzesławickich przy ul. Gustawa Morcinka.

Ze względu na walory ukształtowania terenu i położenie Wzgórz Krzesławickich, dzielnica ta góruje nad pozostałą częścią Krakowa co realnie wpływa na niski poziom zanieczyszczenia powietrza.

Malownicze Tarasy to doskonała oferta dla tych, którzy szukają wygodnego i funkcjonalnego nowego mieszkania w zacisznej okolicy.
Na terenie osiedla będzie znajdować się plac zabaw dla dzieci, boisko do gry oraz altana grillowa. Cały teren inwestycji będzie ogrodzony i zagospodarowany w taki sposób, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, jak również ułatwić codzienne życie oraz wypoczynek.

Inwestycja Malownicze Tarasy jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania pierwszych mieszkań. Natomiast cała inwestycja zostanie oddana do użytkowania nie później niż w 3 kw. 2019 roku.

Biuro sprzedaży mieszkań:

ul.Władysława Natansona 2/1

Kraków 31-234 Kraków

tel. 600 142 901


Więcej informacji o inwestycji do znalezienia na stronach :

http://malowniczetarasy.pl/

http://www.risto-deweloper.pl/index.php/mapa-dojazdu/inwestycje-w-sprzedazy/malownicze-tarasy

Napisz komentarz
Damian Daraż
25.10.2021 - zapach kopru i kapusty
Damian Daraż
29.03.2021
+6
Damian Daraż
4.10.2020
Damian Daraż
5.08.2020
Damian Daraż
7.07.2020
Damian Daraż
29.09.2019
+6
REKLAMA