Melody Park (Warszawa)

Melody Park (Warszawa)

Mieszkania/Warszawa/Ursynów/Służew/Puławska 257
REKLAMA

O inwestycji Melody Park (Warszawa)

Melody Park graniczy z terenami zielonymi wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego. Przestronna strefa zieleni sąsiadująca od strony południowej to ogromny atut podnoszący atrakcyjność tej realizacji. To niespotykana przestrzeń spokoju, jak na warunki wielkiego miasta, idealna do wypoczynku i spacerów. Melody Park to zespół apartamentów, który składa się z czterech niezależnych budynków połączonych dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Muzyczne odniesienia nazw okolicznych ulic sprawiły, że prezentowana inwestycja przejęła tę tematyczną tendencję nazywając całość projektu Melody Park, a poszczególne budynki: Etiuda Residence, Villa Sonata, Villa Cantata i Villa Suita. Funkcjonalnie i komfortowo zaplanowane apartamenty mają powierzchnię od 45 mkw. (dwupokojowe) do 179 mkw. Wiele z proponowanych lokali ma przestronne balkony i loggie, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają przepiękne tarasy, często metrażami dorównujące powierzchni mieszkalnej. Elewacja budynków w tonacji kremowo-kawowej wykończona zostanie szlachetnym tynkiem z elementami kamiennymi. Dodatkowo zastosowane detale, jak drewno egzotyczne w loggiach czy aplikacje stalowe koloru grafitowego wzbogacą wizualnie budynek, nadając mu szlachetny wygląd. Liczne sklepy, bliskość centrów handlowych oraz doskonała komunikacja to kolejne plusy tej propozycji. Inwestycja będzie strzeżona i monitorowana. Projekt Melody Park cechuje nowoczesna, elegancka forma i dbałość o detale architektoniczne oraz wysoki standard i staranność wykończenia. więcej informacji: http://www.marvipol.pl/wersja-polska/w-sprzedazy/melody-park/opis.html
Napisz komentarz
Jakub Zazula
Jakub Zazula
alsen strasse 67
6702_1000x.jpg6703_1000x.jpg6704_1000x.jpg
alsen strasse 67
Melody Park graniczy z terenami zielonymi wzdłuż Doliny Potoku Służewieckiego. Przestronna strefa zieleni sąsiadująca od strony południowej to ogromny atut podnoszący atrakcyjność tej realizacji. To niespotykana przestrzeń spokoju, jak na warunki wielkiego miasta, idealna do wypoczynku i spacerów. Melody Park to zespół apartamentów, który składa się z czterech niezależnych budynków połączonych dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.
Muzyczne odniesienia nazw okolicznych ulic sprawiły, że prezentowana inwestycja przejęła tę tematyczną tendencję nazywając całość projektu Melody Park, a poszczególne budynki: Etiuda Residence, Villa Sonata, Villa Cantata i Villa Suita. Funkcjonalnie i komfortowo zaplanowane apartamenty mają powierzchnię od 45 mkw. (dwupokojowe) do 179 mkw. Wiele z proponowanych lokali ma przestronne balkony i loggie, zaś apartamenty na ostatnich kondygnacjach mają przepiękne tarasy, często metrażami dorównujące powierzchni mieszkalnej.
Elewacja budynków w tonacji kremowo-kawowej wykończona zostanie szlachetnym tynkiem z elementami kamiennymi. Dodatkowo zastosowane detale, jak drewno egzotyczne w loggiach czy aplikacje stalowe koloru grafitowego wzbogacą wizualnie budynek, nadając mu szlachetny wygląd. Liczne sklepy, bliskość centrów handlowych oraz doskonała komunikacja to kolejne plusy tej propozycji. Inwestycja będzie strzeżona i monitorowana. Projekt Melody Park cechuje nowoczesna, elegancka forma i dbałość o detale architektoniczne oraz wysoki standard i staranność wykończenia.
więcej informacji: http://www.marvipol.pl/wersja-polska/w-sprzedazy/melody-park/opis.html
REKLAMA