MI9 Mielczarskiego 9

MI9 Mielczarskiego 9

Mieszkania/Łódź/Polesie/Stare Polesie/Romualda Mielczarskiego 9
REKLAMA

O inwestycji MI9 Mielczarskiego 9

Inwestycja MI9 Mielczarskiego 9 to 5-piętrowy budynek wielorodzinny o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowany w na terenie Starego Polesia w środkowej części Łodzi, w sąsiedztwie Manufaktury. Ulica Mielczarskiego została objęta programem rewitalizacji z przeznaczeniem na funkcje woonerfu.

Budynek z płaskim dachem, wzniesiony z prostej bryły, zawiera sześć kondygnacji nadziemnych oraz część podziemną. Kompleks cechują przeszklenia o dużej powierzchni, jasna kolorystyka elewacji, zadaszone tarasy na górnej kondygnacji oraz przestronny otwarty taras dachowy.


W inwestycji znajduje się 39 mieszkań z balkonami w strukturze od jednego do czterech pokoi i powierzchni od 26 do 79 mkw.


Projekt posiada ogrodzony teren. Od strony ul. Mielczarskiego, na parterze budynku znajdują się 2 lokale usługowe. Do parkowania samochodów przeznaczone są 24 miejsca w garażu podziemnym. W klatce schodowej zainstalowano windę. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej.


Posesja jest dobrze skomunikowana z całym miastem. Do przystanku autobusowego jest 5 min. pieszo, przystanek tramwajowy położony jest w odległości 350 m. W zasięgu 200 m powstała stacja metra. Niedaleko jest do drogi krajowej nr 91 i drogi wojewódzkiej nr 710. Dojazd do autostrady A1 zajmuje 20 min.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
Jakub Zazula
+1
REKLAMA