Miasteczko Jutrzenki

Miasteczko Jutrzenki

Mieszkania/Warszawa/Włochy/Salomea/Jutrzenki 114
REKLAMA

O inwestycji Miasteczko Jutrzenki

Za inwestycję zlokalizowaną przy ulicy Jutrzenki 114 w warszawskich Włochach odpowiada deweloper Aurec Capital Development Poland. Projekt przygotowała pracownia GiS Architekci. Generalny wykonawca to HOCHTIEF Polska.

Pięcioetapowe osiedle Miasteczko Jutrzenki, składające się z dziewięciu budynków wielorodzinnych, zajmuje obszar o powierzchni ponad 6,5 ha. W fazach 2-5 powstanie od 100 do 140 mieszkań. Pierwszy etap (największy) to dwa obiekty: cztero- i sześciopiętrowy z odpowiednio 30 oraz 133 lokalami mieszkalnymi (łącznie 163). Są dostępne w układach dwu- (większość, 38-42 mkw.), trzy- (do 60 mkw.) i czteropokojowym (do 100 mkw.). Do mieszkań przynależą balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Deweloper zapewnia na początek 107 miejsc w garażu podziemnym, 31 stanowisk naziemnych oraz komórki lokatorskie. Ponadto zrealizował drogę sąsiadującą z osiedlem, na której znajduje się 180 ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Mieszkańcy mają do dyspozycji lobby z ochroną, windy oraz stanowiska z ładowarką dla samochodów elektrycznych (każdy może posiadać własne stanowisko). Na dachach znajdują się panele fotowoltaiczne, a w jednym z lokali usługowych siłownia dla lokatorów. Aurec zaplanował dziedziniec z fontannami, oczkiemwodnym, ławkami solarnymi, platformami wypoczynkowymi, siłownią plenerową, placami zabaw (tradycyjnymi i wodnymi), a także ze szklarniami pod uprawę kwiatów, ziół, czy warzyw.

Opinie o Miasteczko Jutrzenki

Napisz komentarz
Komentarz do inwestycji Miasteczko Jutrzenki
mickam
+2
0
Zaloguj aby dodać komentarz
Komentarz do inwestycji Miasteczko Jutrzenki
Mariusz Bartodziej
+11
0
Zaloguj aby dodać komentarz
REKLAMA