[Mielec] Galeria "Aviator"

[Mielec] Galeria "Aviator"

Mielec/Smoczka
REKLAMA
inwestorRank Progress S.A.
realizacjaII kw. 2016
wykonawcaMirbud S.A.

O inwestycji [Mielec] Galeria "Aviator"

Galeria "Aviator" w Mielcu
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Mielec] Galeria "Aviator" [podkarpackie] Rank Progress wreszcie sprzedał centrum handlowe
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Mielec] Galeria "Aviator" [podkarpackie] Restauracje sieci MJM w Galerii Aviator
Jan Hawełko
Rank Progress prowadzi komercjalizację swojego nowego obiektu – Galerii Aviator, która powstaje w Mielcu. Do grona najemców centrum dołączył salon z biżuterią marki Apart. Otwarcie Galerii Aviator planowane jest na wiosnę 2016 roku.

Rank Progress SA, inwestor Galerii Aviator, podpisał umowę najmu z marką jubilerską Apart.

W nowo powstającej mieleckiej galerii salon zajmie powierzchnię 100 mkw. W salonach marki Apart kolekcje biżuterii złotej z diamentami uzupełnia oferta niemal 30 uznanych na świecie marek zegarków.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Wiosną przyszłego roku w Mielcu zostanie otwarte największe centrum handlowe w regionie – Galeria Aviator. Nowa inwestycja to nie tylko miejsce zakupów, to także około 600 nowych miejsc pracy dla mieszkańców całego powiatu.

W ciągu kilkunastu najbliższych miesięcy nowe centrum handlowe, którego inwestorem jest spółka Rank Progress, znacząco wpłynie na mielecki rynek pracy. Otwarcie wszystkich sklepów w Galerii Aviator wygeneruje około 600 nowych miejsc pracy.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Na terenie budowy nowej inwestycji Rank Progress – Galerii Aviator w Mielcu trwają pierwsze prace. Legnicki deweloper prowadzi również komercjalizację obiektu.

Na placu budowy trwają roboty ziemne i makroniwelacyjne związane z przygotowaniem podłoża pod prace fundamentowe, które zaplanowane są na maj. Na całym terenie objętym inwestycją prowadzane są także prace instalacyjne. Galeria Aviator powstaje w Mielcu przy zbiegu ulic Wolności i Powstańców Warszawy. Generalnym wykonawcą jest firma Mirbud.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Rozpoczynają się prace na terenie budowy Galerii Aviator. Rank Progress SA, inwestor obiektu, wyłonił generalnego wykonawcę projektu. Wartość umowy to ponad 56 mln zł netto.

Generalnym wykonawcą Galerii Aviator, zlokalizowanej w Mielcu przy zbiegu ulic Wolności i Powstańców Warszawy, została firma Mirbud SA. W ramach umowy, generalny wykonawca zrealizuje całość prac budowlanych wraz z infrastrukturą techniczną, włączając w to budowę wewnętrznego układu drogowego z parkingiem i infrastrukturą techniczną.

pokaz-artykul.png
REKLAMA