Młoda Rumia

Młoda Rumia

Rumia/Biała Rzeka/Jeziorna
REKLAMA
inwestorMasko Invest Sp. z o.o.
projektant4idea
realizacjaIV kw. 2022

O inwestycji Młoda Rumia

Osiedle Młoda Rumia to 17 czteropiętrowych budynków wielorodzinnych znajdujących się przy ulicy Jeziornej, w dzielnicy Lotnisko niedaleko od granicy Rumii i Redy. Na powierzchni kilku hektarów powstało łącznie 340 mieszkań 2, 3 i 5-pokojowych o metrażu od 31 do 91 mkw. Do apartamentów przynależą balkony o powierzchni od 4 do 15 mkw.

Lokale są wyposażone w ogrzewanie podłogowe. W budynkach znajduje się hala garażowa, a na zewnątrz powstały ogólnodostępne miejsca postojowe dla mieszkańców oraz gości. Dla najmłodszych zaprojektowano dwa place zabaw. Inwestycja posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. 

W sąsiedztwie znajduje się duży kompleks handlowo-usługowy. W okolicy dostępna jest niezbędna infrastruktura: żłobki, przedszkola, szkoły, placówki ochrony zdrowia. Osiedle położone jest nieopodal największego na Pomorzu aquaparku. 

Lokalizacja pozwala na korzystanie z linii autobusowych w tym tych, które łączą Rumię z Gdynia czy plażami w Rewie, Mechelinkach i Babich Dołach. Zmotoryzowani mają dostęp do drogi krajowej nr 6 i dróg wojewódzkich łączących Trójmiasto i Małe Trójmiasto Kaszubskie.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+5
REKLAMA