REKLAMA
inwestorHerzinvest Development
projektantPaweł Lis Architekci
realizacjaIV kw. 2023

O inwestycji Monolit

Inwestycja Monolit powstała w Gdańsku w dzielnicy Straszyn przy ulicy Jowisza i Marsa, w sąsiedztwie Jeziora Straszyńskiego oraz Obszaru Chronionego Krajobrazu Doliny Raduni.

Osiedle składa się z ośmiu domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Jednopiętrowe domy mają powierzchnie użytkowe od 223 do 268 mkw. Każdy z nich posiada indywidualnie zaprojektowany i wykonany ogród oraz w pełni zagospodarowaną przestrzeń.

Konstrukcja domów została oparta o żelbetowe ściany grubości 18 cm i stropy monolityczne. Elewacje i dach zostały zaprojektowane w systemie wentylowanym i wykończone płytami polskiego twardego piaskowca o grubości 4 cm.

Na parterze została zaprojektowana strefa dzienna z salonem, jadalnią i otwarta kuchnią. Jest również gabinet oraz łazienka. Wysokość użytkowa parteru wynosi 3,15 m. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, pokój gościnny i dwie łazienki. Wysokość użytkowa piętra to 2,67 m. Budynki zostały wyposażone w klimatyzację i system rekuperacji. Każdy lokal posiada dwustanowiskowy garaż na parterze z pomieszczeniem technicznym.

Osiedle oddalone jest o 4 km od obwodnicy Trójmiasta, 12 km dzieli go od Międzynarodowego Portu Lotniczego w Gdańsku Rębiechowie. Dzielnica pozwala na dotarcie za pomocą komunikacji miejskiej do centrum miasta oraz Pruszcza Gdańskiego.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+16
REKLAMA