Monsa

Monsa

Gdańsk/Guderskiego 63
REKLAMA
inwestorRutkowski Development Sp. J.
projektantMaarte Sp. z o.o. Sp. k.
realizacja inwestycjiIV kw. 2022

O inwestycji Monsa

Osiedle Monsa na gdańskim Jasieniu składa się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków w układzie kwartałowym. Zawiera 450 mieszkań od jedno do czteropokojowych o metrażu od 25 do 75 mkw., które mają zielone tarasy na parterze od 17 do 135 mkw., zaś lokale na piętrach posiadają balkony z panelami szklanymi. Każde lokum ma do 269 cm wysokości. 

Elewacje tynkowane są w śnieżnobiałych odcieniach z zastosowaniem cegły wykończeniowej na poziomie parteru, zaaranżowane w zieleń.

W lokalach zainstalowano trzyszybowe okna o podwyższonych parametrach akustycznych oraz drzwi wejściowe antywłamaniowe. Inwestycję wyposażono w system videodomofonowy. Teren osiedla jest ogrodzony, miejsca wspólne i parkingi zewnętrzne objęte są monitoringiem. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie w podziemnych halach garażowych. 

W odległości 700 m przebiega Trasa W-Z w ciągu drogi krajowej nr 7, łącząca z obwodnicą Trójmiasta i będącą częścią drogi ekspresowej S6. W odległości 3,5 km znajduje się przystanek PKM Gdańsk Jasień, posiadający bezpośrednie połączenia ze stacjami Gdańska Wrzeszcza, Gdańska Osowy, Kartuz i z portem lotniczym.
Napisz komentarz
Wojciech.Jenda
+5
REKLAMA